Li­na SUKACKIENĖ

Kai bai­gia­si šven­tės, pra­si­de­da ki­tas lai­ko­tar­pis. Vie­ni gy­do­si pa­gi­rias, ki­ti pla­nuo­ja nau­jus dar­bus, tre­ti tie­siog gy­ve­na įpras­tą gy­ve­ni­mą.

Koks ry­to­jus lau­kia Uk­mer­gės? Įdo­mus, nes star­tuo­ja rin­ki­mai į Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės me­ro pos­tą ir ra­jo­no ta­ry­bą.

Su­ka gal­vas rin­ki­mų šta­bai, kaip su­do­min­ti gy­ven­to­jus, kad jie at­ei­tų į rin­ki­mus ir, svar­biau­sia, rei­kia­mai bal­suo­tų. Rei­kia­mai – tai reiš­kia, kad lai­mė­tų vie­na ar ki­ta par­ti­ja, kad me­ru tap­tų bū­tent jų kan­di­da­tas.

 

Šie rin­ki­mai bus tik­rai ki­to­kie. Tie­siog kei­čia­si bal­suo­to­jų kar­ta. Kei­čia­si žmo­nės, kei­čia­si po­žiū­ris ir mąs­ty­mas.

Jei­gu mū­sų, vy­res­nių­jų, kar­ta bu­vo­me įpra­tę ei­ti ir bal­suo­ti per rin­ki­mus, tai at­ei­nan­ti kar­ta la­biau tai bū­tų nu­si­tei­ku­si at­lik­ti kom­piu­te­riu na­muo­se. Ki­taip ta­riant, jiems bū­tų pri­im­ti­nes­nis elek­tro­ni­nis bal­sa­vi­mas.

Pa­si­rin­ki­mo at­sa­ko­my­bė la­bai di­de­lė. Juk sa­vo pro­tu ir ran­ka pri­si­dė­ti prie vie­nos ar ki­tos per­ga­lės yra pui­ki ga­li­my­bė. Tie­siog pa­si­jun­ti pa­da­ręs ge­rą dar­bą, jei­gu ta­vo nuo­mo­nė su­tam­pa su ben­dra­min­čių.

Uk­mer­gė – sa­vi­tas vals­ty­bės ra­jo­nas. Jau vien tuo, kad tu­ri sa­vo mies­to ben­druo­me­nę. Kiek ji skait­lin­ga ir įta­kin­ga – ne tas svar­bu. Svar­bu, kad jos ly­de­ris sa­ve pri­ima la­bai įta­kin­gu. Ir nie­kam ne­aiš­ku, kaip ir iš ko­kių lė­šų jis gy­ve­na, ko­kius mo­ka mo­kes­čius.

Ma­nau, kad vis­kas – iš tik­rų­jų mū­sų vi­sų ran­ko­se. Drą­siai sa­kau, kad gy­ven­da­ma Uk­mer­gė­je, ma­tau žmo­nes, ku­rie ga­li mums va­do­vau­ti. Ir te­gul juos ly­di sėk­mė  rin­ki­muo­se.

Ne­no­riu įžeis­ti tų, ku­rie mąs­to ki­taip. Jei­gu žmo­gus gy­ve­na nuo­la­ti­nė­je šven­tė­je ar pa­sto­via­me kon­flik­te, jis tu­ri sa­vo gy­ve­ni­mo mo­de­lį. De­ja, ta­me pa­čia­me že­mės plo­te. 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Laidojimo ir kremavimo paslaugos Ukmergėje

Veterinarijos klinika

Vilkmerge restoranas

Ukmerges siluma

Ar jau žinote, už ką balsuosite per šalies prezidento rinkimus?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Autoservisas Ukmergėje

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Akmenys prabyla

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų