Andrius Kalesnikas – ministro patarėjas

Uk­mer­gės ra­jo­no ta­ry­bos na­rio An­driaus Ka­les­ni­ko kar­je­ro­je – di­de­lis šuo­lis į vir­šų. Opo­zi­ci­nės Tė­vy­nės są­jun­gos-Lie­tu­vos krikš­čio­nių de­mok­ra­tų frak­ci­jos se­niū­nas jau ke­lias sa­vai­tes ei­na ūkio mi­nist­ro Ri­man­to Žy­liaus pa­ta­rė­jo pa­rei­gas.

 

Vil­ma NEMUNAITIENĖ

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. An­drius Ka­les­ni­kas.

Uk­mer­giš­kis – vie­nas iš še­šių mi­nist­ro pa­ta­rė­jų. Jo veik­los sri­tis – įva­žiuo­ja­mo­jo tu­riz­mo, Lie­tu­vos Res­pub­li­kos ku­ror­tų ir ku­ror­ti­nių te­ri­to­ri­jų plėt­ros po­li­ti­kos for­ma­vi­mo klau­si­mai.

Nu­ro­do­ma, kad šias pa­rei­gas ei­nan­tis pa­ta­rė­jas „tei­kia pa­sta­bas ir pa­siū­ly­mus ūkio mi­nist­rui, Lie­tu­vos Res­pub­li­kos ūkio vi­ce­mi­nist­rams, Lie­tu­vos Res­pub­li­kos ūkio mi­nis­te­ri­jos kanc­le­riui dėl įva­žiuo­ja­mo­jo tu­riz­mo, Lie­tu­vos Res­pub­li­kos ku­ror­tų ir ku­ror­ti­nių te­ri­to­ri­jų plėt­ros po­li­ti­kos for­ma­vi­mo“.

25 me­tų po­li­ti­kas iki už­imant šias pa­rei­gas pu­se eta­to dir­bo Sie­si­kų vi­du­ri­nės mo­kyk­los pro­gra­muo­to­ju, o prieš ku­rį lai­ką pus­me­tį – svei­ka­tin­gu­mo cen­tro „Si­ner­gi­ja“ di­rek­to­riu­mi, ta­čiau šių pa­rei­gų at­si­sa­kė.

Po­li­ti­kas ti­ki­no dar­bą Sie­si­kuo­se pa­li­kęs, bet į sos­ti­nę kraus­ty­tis ne­ke­ti­nan­tis – kaip ir ne­ma­žai uk­mer­giš­kių, į dar­bą va­ži­nės iš na­mų.

A. Ka­les­ni­kas 2008 m. Vy­tau­to Di­džio­jo uni­ver­si­te­te bai­gė in­for­ma­ti­kos stu­di­jas, My­ko­lo Ro­me­rio uni­ver­si­te­te įgi­jo va­dy­bos ir ver­slo ad­mi­nist­ra­vi­mo ma­gist­ro kva­li­fi­ka­ci­nį laips­nį, Vil­niaus pe­da­go­gi­nia­me uni­ver­si­te­te – in­for­ma­ti­kos ma­gist­ro kva­li­fi­ka­ci­nį laips­nį.

Pa­klaus­tas, ar nau­jo­sios pa­rei­gos ne­si­kirs su veik­la Uk­mer­gės ra­jo­no ta­ry­bo­je, po­li­ti­kas to nei pa­nei­gė, nei pa­tvir­ti­no.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Už ką atiduosite savo balsą Seimo rinkimuose?
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų