Apdovanoti geriausi 2012-ųjų metų rajono sportininkai

Uk­mer­gės spor­to cen­tras kas­met ren­ka ge­riau­sių spor­ti­nin­kų de­šim­tu­ką. Tai jau­nie­ji spor­ti­nin­kai, per me­tus pel­nę dau­giau­siai per­ga­lių, gar­si­nan­tys Uk­mer­gę ne tik Lie­tu­vo­je, bet ir už­sie­ny­je.

Šie­met vi­si jie tra­di­ciš­kai bu­vo pa­gerb­ti ir ap­do­va­no­ti svei­ka­tin­gu­mo cen­tre „Si­ner­gi­ja“ su­reng­to­se iš­kil­mė­se. Jų me­tu pa­skelb­ta ir ge­riau­sia 2012-ųjų me­tų spor­ti­nin­kė.

 

 

Gedimino Nemunaičio nuotr. Judita Petro – geriausia sportininkė.


 

JAUNIŲ GRUPĖ

 

JUDITA PETRO

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse I vietos laimėtoja.

Lietuvos Respublikos jaunimo U-20 dziudo pirmenybėse II vietos laimėtoja.

Lietuvos jaunių sambo rinktinės narė.

Europos jaunių sambo imtynių čempionato III vietos laimėtoja.

Pasaulio jaunių sambo čempionato III vietos laimėtoja.

2012 m. atviro Lietuvos dziudo čempionato III vietos laimėtoja.

 

AIVARAS SIMONAITIS

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse I vietos laimėtojas.

Lietuvos Respublikos jaunučių (1997–1999 m.) žaidynių finalinėse dziudo varžybose III vietos laimėtojas.

III tarptautinio pasaulio čempionato Stanislovo Kulikausko vardo jaunių sambo turnyre II vietos laimėtojas.

Lietuvos jaunių sambo rinktinės narys.

Europos kadetų (jaunių) sambo čempionato dalyvis.

Lietuvos mokinių jaunių dziudo pirmenybėse III vietos laimėtojas.

 

DEIVYDAS GILYS

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse II vietos laimėtojas.

Lietuvos mokinių jaunių dziudo pirmenybėse III vietos laimėtojas.

 

MINDAUGAS JAKAS

Lietuvos Respublikos jaunių U-17 dziudo pirmenybėse III vietos laimėtojas.

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse III vietos laimėtojas.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse II vietos laimėtojas.

III tarptautinio pasaulio čempionato Stanislovo Kulikausko vardo jaunių čempionato I vietos laimėtojas.

 

GRETA FOLMER

Lietuvos Respublikos jaunučių U-15 dziudo pirmenybėse III vietos laimėtoja.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse II vietos laimėtoja.

Lietuvos Respublikos jaunučių (1997–1999 m.) žaidynių finalinių dziudo varžybų II vietos laimėtoja.

 

KLAUDIJUS AUKŠTUOLIS

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse II vietos laimėtojas.

Lietuvos jaunių sambo rinktinės narys.

Europos kadetų (jaunių) sambo čempionato dalyvis.

 

JURGA JOGMINAITĖ

Lietuvos merginų U-17 futbolo rinktinės narė.

Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionato III vietos laimėtoja.

Lietuvos moterų futbolo I lygos čempionato I vietos laimėtoja.

Lietuvos merginų 7x7 futbolo čempionato III vietos laimėtoja.

Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionato I vietos laimėtoja.

Pripažinta geriausia Lietuvos moterų futbolo I lygos vartininke.

 

UGNĖ ADAMAVIČIŪTĖ

Lietuvos merginų U-17 futbolo rinktinės narė.

Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionato III vietos laimėtoja.

Lietuvos moterų futbolo I lygos čempionato I vietos laimėtoja.

Lietuvos merginų 7x7 futbolo čempionato III vietos laimėtoja.

Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionato I vietos laimėtoja.

Pripažinta geriausia Lietuvos moterų futbolo A lygos puolėja.

 

ANDRIUS KOLESNIKOVAS

Ukmergės rajono vyrų krepšinio komandos žaidėjas.

Lietuvos MKL čempionato rezultatyviausias ir geriausias komandos žaidėjas.

Krepšinio turnyrų prizininkas ir dalyvis.

 

EIRŪNĖ GIBAVIČIŪTĖ

Ukmergės rajono moterų krepšinio komandos žaidėja.

Lietuvos MKL čempionato geriausia komandos žaidėja.

Kandidatė į Lietuvos jaunučių merginų krepšinio rinktinę.

 

01-04-2_straipsnio_2_nuotr


 

17-metė Jono Basanavičiaus gimnazijos gimnazistė Judita Petro paskelbta geriausia šių metų rajono sportininke.

Ukmergės sporto centro auklėtinę sambo imtynininkę treniruoja treneris Artūras Sakas. Mergina sportuoja nuo aštuonerių. Judita neslėpė džiaugsmo dėl gauto garbingo apdovanojimo.

Daug pergalių Lietuvos ir užsienio varžybose iškovojusi ukmergiškė pasakojo nesvarsčiusi, kuri pergalė jai svarbiausia. Tačiau sakė, kad labiausiai ją sujaudino šiųmetinis šalies Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas, kuomet ji buvo pakviesta į visų geriausių šalies sportininkų pagerbimo šventę.

Kitąmet Judita taps abituriente ir jai teks rinktis tolesnį gyvenimo kelią. Tačiau sportininkė jau dabar mano, kad profesionalia sportininke greičiausiai netaps.

Paklausta, ar dėl intensyvių treniruočių lieka laiko mokslams, Judita tikino mokslų tikrai neapleidžianti. Mokytis jai sekasi puikiai.

O ar kada teko pasinaudoti savo sportiniais pasiekimais ginantis nuo užpuolikų?

„Tikrai neteko“, – tvirtino geriausia 2012-ųjų rajono sportininke tituluota sambo imtynininkė Judita Petro.

 

01-04-2_straipsnio_3_nuotr

Judita Petro ir jos treneris Artūras Sakas.


 

JAUNUČIŲ GRUPĖ

 

ERNESTAS KASINSKAS

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos 7x7 pirmenybėse (Vilniaus zona) III vieta.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos 5x5 pirmenybėse (Vilniaus zona) II vieta.

Tarptautinio vaikų futbolo turnyro III vietos laimėtojas.

Daugkartinis vaikų futbolo turnyrų nugalėtojas ir dalyvis.

Pripažintas rezultatyviausiu ir geriausiu komandos žaidėju.

 

IRINA KVASNICKAITĖ

Lietuvos moterų futbolo I lygos 1 vietos laimėtoja.

Lietuvos moterų futbolo A lygos 3 vietos laimėtoja.

Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionato 2 vietos laimėtoja.

Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionato 1 vietos laimėtoja.

Lietuvos merginų futbolo 7x7 čempionato 3 vietos laimėtoja.

Lietuvos merginų futbolo 7x7 čempionato 2 vietos laimėtoja.

 

LOLITA ŽIŽYTĖ

Lietuvos merginų U-17 rinktinės narė.

Lietuvos moterų futbolo A lygos 3 vietos laimėtoja.

Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionato 2 vietos laimėtoja.

Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionato 1 vietos laimėtoja.

Lietuvos merginų futbolo 7x7 čempionato 3 vietos laimėtoja.

Lietuvos merginų futbolo 7x7 čempionato 2 vietos laimėtoja.

 

SAULIUS ANDRUŠANECAS

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionato varžybose rezultatyviausias komandos žaidėjas.

Daugkartinis krepšinio turnyrų nugalėtojas ir dalyvis.

Tarptautinio krepšinio turnyro 1 vietos laimėtojas.

 

DEIMANTĖ OZARINSKAITĖ

Nacionalinės moterų krepšinio lygos žaidėja.

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionato rezultatyviausia žaidėja.

 

AUSTĖJA ŠIDLAUSKAITĖ

Lietuvos vaikų sambo pirmenybių I vietos laimėtoja.

Lietuvos mokinių jaunučių dziudo pirmenybių I vietos laimėtoja.

 

MANTAS KLIMANTAVIČIUS

Lietuvos mokinių jaunučių dziudo pirmenybių III vietos laimėtojas.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybių II vietos laimėtojas.

 

ROSITA NAZARENKO

Lietuvos vaikų sambo pirmenybių III vietos laimėtoja.

Lietuvos mokinių jaunučių dziudo pirmenybių II vietos laimėtoja.

 

ARŪNAS LUKOŠEVIČIUS

Lietuvos vaikų sambo pirmenybių I vietos laimėtojas.

Lietuvos mokinių jaunučių dziudo pirmenybių III vietos laimėtojas.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybių II vietos laimėtojas.

 

MARTYNAS DOLMANTAS

Greitųjų šachmatų turnyre Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti III vietos laimėtojas.

Šachmatų fiestos „Šiaurės Lietuva 2012“ (jaunučių turnyras) II vietos laimėtojas.

Šachmatų turnyro, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti ir Kovo 11-osios akto signatarės I. Andrukaitienės taurei laimėti, I vietos laimėtojas.

Greitųjų šachmatų turnyro III vietos laimėtojas.

 

01-04-2_straipsnio_4_nuotr


 

„Sinergijoje“ vykusiame renginyje geriausiu rajono krepšininku paskelbtas Karolis Chadatavičius,  geriausia krepšininke – Anželika Martikonienė, geriausiu futbolininku – Mindaugas Morkūnas, geriausia futbolininke – Rimantė Kunickaitė, geriausia dziudo kovotoja – Indrė Sakaitė, geriausiu bušido kovotoju – Mindaugas Veržbickas, geriausiu kikbokso kovotoju – Grigorij Kopistinskij,  geriausiu universaliu kovotoju – Vytautas Jarusevičius, geriausia fitneso atlete – Augustė Grainytė,  geriausiu kultūristu – Dainius Balkė, geriausiu automobilių ralio sportininku – Deividas Gezevičius,  geriausiu kartingų sportininku – Narvydas Janušis, geriausiu šachmatininku – Karolis Šimonis,  geriausiu neįgaliųjų sportininku – Konstantinas Trusovas, geriausiu boulingo žaidėju – Gytis Dailidėnas, geriausiu bėgiku – Medardas Džiovenis.

Padėkos raštais apdovanoti ir daugiausiai prie sporto propagavimo rajone prisidėję „Šilo“, Užupio, Dukstynos, Senamiesčio, Vidiškių pagrindinių mokyklų vadovai bei rajono spaudos atstovai.  Nuoširdžiai dėkoja rajono sportininkai ir pagrindiniams savo rėmėjams – UAB „Vilkmergės alus“,  UAB „Ukmergės keliai“, Rokiškio pieno filialo Ukmergės pieninės, rajono vartotojų kooperatyvo vadovams.

Sportininkus pasveikino ir apdovanojo rajono savivaldybės vicemeras Regimantas Baravykas, Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Rasa Ragelytė, Ukmergės sporto centro direktorius Vytautas Tutlys, Sporto centro metodininkas organizatorius Rimas Lenartavičius.

 

01-04-2_straipsnio_5_nuotr


01-04-2_straipsnio_6_nuotr


01-04-2_straipsnio_7_nuotr


 


 


 


 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Vilkmerge restoranas

Ukmerges siluma

Kaip vertinate tvarkomas Ukmergės gatves?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Laidojimo ir kremavimo paslaugos Ukmergėje

Autoservisas Ukmergėje

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Akmenys prabyla

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų