Na­cio­na­li­nė Lie­tu­vos bib­lio­te­kų sa­vai­tė pa­mi­nė­ta ne tik įvai­riais ren­gi­niais, bet ir pa­ger­biant ge­riau­sius ša­lies bib­lio­te­ki­nin­kus. No­mi­na­ci­jos už ino­va­ty­vią, kū­ry­bin­gą veik­lą skir­tos ir Vla­do Šlai­to vie­šo­sios bib­lio­te­kos dar­buo­to­joms, o ge­riau­sio 2010 me­tų bib­lio­te­ki­nin­ko var­das su­teik­tas Tau­jė­nų fi­lia­le dir­ban­čiai Gra­ži­nai Žu­kaus­kie­nei.

 

Vai­do­tė GRIŠKEVIČIŪTĖ

 

Au­to­rės nuotr. Iš kai­rės: J. Ma­čiu­lie­nė, G. Žu­kaus­kie­nė, O. Venc­lo­vie­nė ir M. Kur­nic­kie­nė.

Ap­do­va­no­ji­mai bu­vo iš­da­ly­ti penk­ta­die­nį Vla­do Šlai­to bib­lio­te­ko­je vy­ku­sio ren­gi­nio me­tu. Be pa­grin­di­nio taip pat pa­skir­tos dvi Ge­riau­sio bib­lio­te­ki­nin­ko kon­kur­so no­mi­na­ci­jos. Už nau­jo­viš­kos bib­lio­te­kos įvaiz­džio for­ma­vi­mą ap­do­va­no­ta In­for­ma­ci­jos-bib­liog­ra­fi­jos sky­riaus vy­res­nio­ji bib­liog­ra­fė Jur­gi­ta Ma­čiu­lie­nė. No­mi­na­ci­ja „Už kū­ry­bin­gą veik­lą, ten­ki­nant kai­mo ben­druo­me­nės in­for­ma­ci­nius ir kul­tū­ri­nius po­rei­kius“ skir­ta Krikš­tė­nų fi­lia­le dir­ban­čiai Onai Venc­lo­vie­nei.

Kon­kur­san­tes svei­ki­no bib­lio­te­kos dar­buo­to­jai, į ren­gi­nį su gė­lė­mis at­vy­ko Tau­jė­nų se­niū­nė El­vy­ra Tu­lu­šie­nė bei Pi­vo­ni­jos se­niū­nas Al­vy­das Grat­kaus­kas. Žy­dė­ti žvilgs­niais ir šir­di­mi ko­le­gėms lin­kė­jo Sli­žių kai­mo fi­lia­lo vy­res­ny­sis bib­lio­te­ki­nin­kas Vin­cas Luk­ša, skai­tęs sa­vo po­ezi­ją.

Ren­gi­nio me­tu su sep­ty­nias­de­šim­tuo­ju ju­bi­lie­ju­mi taip pat pa­svei­kin­ta dau­giau kaip 40 me­tų bib­lio­te­ko­je dir­ban­ti Mo­ni­ka Kur­nic­kie­nė.

Iš­da­li­jus ap­do­va­no­ji­mus, dar­buo­to­jai ap­ta­rė ket­vir­ta­die­nį vi­so­se ša­lies bib­lio­te­ko­se tie­sio­giai in­ter­ne­tu tran­sliuo­tą dis­ku­si­ją. Po jos apie įstai­gos veik­lą, nau­jo­ves bib­lio­te­ki­nin­kai kal­bė­jo­si su į dis­ku­si­ją pa­kvies­tais skai­ty­to­jais, po­li­ti­kais, ver­sli­nin­kais.

Nors vis mo­der­nė­jan­čios tech­no­lo­gi­jos bei ap­lin­ka pri­ver­čia keis­tis ir bib­lio­te­kas, kny­ga, anot su­si­ti­ki­mo da­ly­vių, bu­vo ir bus vie­na di­džiau­sių ver­ty­bių. Dau­gu­ma skai­ty­to­jų ne­įsi­vaiz­duo­ja bib­lio­te­kos be kny­gų ir skai­ty­mo elek­tro­ni­nė­mis skai­tyk­lė­mis. Jų nuo­mo­ne, pas­ta­rų­jų net ne­ga­li­ma ly­gin­ti su ma­lo­nu­mu, pa­ti­ria­mu skai­tant po­pie­ri­nę kny­gą.
Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Vilkmerge restoranas

Ukmerges siluma

Kaip per karščius gaivinatės?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Akmenys prabyla

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų