Va­sa­rio 26 d. nuo ap­si­me­tė­lių nu­ken­tė­jo gar­baus am­žiaus uk­mer­giš­kė.

Apie 13 val. Anykš­čių gat­vės gy­ven­to­ja 92 me­tų V. M. ėjo į na­mus. Stai­ga prie jos pri­sig­re­ti­no dvi mo­te­riš­kės.

Pir­miau­siai jos pa­si­tei­ra­vo, kur ir su kuo se­no­lė gy­ve­na. Vė­liau ėmė kal­bė­ti apie Vo­kie­ti­ją, lai­do­tu­ves... Taip kar­tu mo­te­rys at­ėjo į V. M. na­mus ir iš se­nu­tės iš­vi­lio­jo 200 li­tų. Vieš­nioms pa­si­ša­li­nus su­pra­tu­si, kad ją ap­ga­vo, ne­tru­kus pen­si­nin­kė pa­skam­bi­no į po­li­ci­ją.

Pa­sak nu­ken­tė­ju­sio­sios, vie­na mo­te­ris bu­vo maž­daug 50 me­tų am­žiaus, stam­bi, ant­ro­ji – jau­nes­nė ir liek­nes­nė. Abi vil­kė­jo tam­sius dra­bu­žius.

Dėl suk­čia­vi­mo at­lie­ka­mas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas.

Pa­sak po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to at­sto­vės spau­dai As­tos Kro­ger­tie­nės, pa­rei­gū­nai pra­šo gy­ven­to­jų, ypač kai­my­nų, pa­gal­bos.

Jei­gu va­sa­rio 26 d. ma­tė­te dvi įtar­ti­nas, tam­sius dra­bu­žius vil­kin­čias mo­teris, ku­rios ėjo kar­tu su se­nu­te, pra­šo­me ne­del­siant skam­bin­ti į po­li­ci­ją ben­druo­ju pa­gal­bos te­le­fo­nu (8 340) 63422 ar­ba (8 340) 60417 Kri­mi­na­li­nės po­li­ci­jos sky­riaus vir­ši­nin­kei In­gai Ma­li­naus­kie­nei. Bet ko­kia gy­ven­to­jų su­teik­ta in­for­ma­ci­ja ga­li bū­ti nau­din­ga ty­ri­mui.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Vilkmerge restoranas

Ukmerges siluma

Ukmergėje pastebėta meška, ar dėl to bijosite eiti grybauti?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Akmenys prabyla

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų