Apsimetėlės pavogė neįgalių senolių santaupas

As­ta KROGERTIENĖ

Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to at­sto­vė spau­dai

 

Se­ny­vo am­žiaus sun­kių ne­ga­lių ka­muo­ja­ma uk­mer­giš­kių po­ra spa­lio 19 d. nu­ken­tė­jo nuo ap­si­me­tė­lių ir pra­ra­do vi­sas sa­vo san­tau­pas.

Apie 12 val. 30 min. į Uk­mer­gė­je, Vy­tau­to gat­vė­je,  gy­ve­nan­čios N. Z. (g. 1924 m.) na­mų du­ris pa­skam­bi­no ne­pa­žįs­ta­mos mo­te­rys. Du­ris ati­da­rė ir ne­kvies­tas vieš­nias įlei­do re­gė­ji­mo ne­ga­lią tu­rin­tis N. Z. vy­ras. Mo­te­rys pri­sis­ta­tė esan­čios in­va­li­dų drau­gi­jos dar­buo­to­jos iš Vo­kie­ti­jos.

Abi kal­bė­jo su ryš­kiu ru­siš­ku ak­cen­tu. Jos sa­kė ne­va re­mian­čios ne­įga­liuo­sius, to­dėl iš­ėmu­sios 500 eu­rų juos pa­da­vė N. Z. ir tuo pat me­tu pa­pra­šė, kad ši joms duo­tų 200 li­tų grą­žos. Šei­mi­nin­kė pa­pra­šė vy­ro at­neš­ti pi­ni­gi­nę iš ki­to kam­ba­rio. Iš­ėmu­si iš pi­ni­gi­nės 200 li­tų mo­te­ris juos pa­da­vė vieš­nioms, tuo­met vie­na iš jų dar iš­trau­kė kai­li­nius iš krep­šio ir pa­sa­kė, jog juos do­va­no­jan­ti. Pas­kui ap­ka­bi­no se­nu­tę, pa­bu­čia­vo ir at­si­svei­ki­nu­sios abi iš­ėjo. N. Z. pa­ė­mė ša­lia ant so­fos gu­lė­ju­sią pi­ni­gi­nę ir tuo­met pa­ma­tė, kad ji yra tuš­čia. Se­ne­lių su­tau­py­tų 10 700 li­tų jo­je ne­bu­vo.

Vil­niaus ap­skri­ties VPK Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te dėl va­gys­tės yra at­lie­ka­mas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas. Abi ne­įga­lius se­nu­kus ap­vo­gu­sios mo­te­rys bu­vo maž­daug 30 me­tų am­žiaus, tam­saus gy­mio, juo­dais plau­kais. Vie­na mo­te­ris bu­vo stam­bi, maž­daug 170 cm, il­gais į ka­są su­pin­tais plau­kais. Ji dė­vė­jo bal­tą striu­kę ir bal­tą ke­pu­rę. Ant­ro­ji mo­te­ris bu­vo liek­na, maž­daug 175 cm, juo­dais tru­mpai kirp­tais plau­kais, vil­kė­jo juo­dą striu­kę, dė­vė­jo juo­dą ke­pu­rai­tę, se­gė­jo tam­sų si­jo­ną ir avė­jo juo­dus il­gais au­lais ba­tus.

Po­li­ci­ja pra­šo gy­ven­to­jų, ypač kai­my­nų, pa­gal­bos. Jei­gu ma­tė­te taip api­bū­din­tas mo­te­ris, pra­šo­me ne­del­siant skam­bin­ti į po­li­ci­ją ben­druo­ju pa­gal­bos te­le­fo­nu 112 ar­ba 8 340 60417 Kri­mi­na­li­nės po­li­ci­jos sky­riaus vir­ši­nin­kei In­gai Ma­li­naus­kie­nei. Bet ko­kia gy­ven­to­jų su­teik­ta in­for­ma­ci­ja ga­li bū­ti nau­din­ga ty­ri­mui.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Laidojimo ir kremavimo paslaugos Ukmergėje

Veterinarijos klinika

Vilkmerge restoranas

Ukmerges siluma

Ar jau perkate kiaušinius Velykoms?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Autoservisas Ukmergėje

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Akmenys prabyla

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų