Lie­tu­vos so­cial­de­mok­ra­tų par­ti­ja vie­na pir­mų­jų su­for­ma­vo pre­li­mi­na­rų kan­di­da­tų į Sei­mo na­rius są­ra­šą. Uk­mer­gės ra­jo­no ta­ry­bos na­rys Arū­nas Du­dė­nas, ap­len­kęs daug ži­no­mų Lie­tu­vos žmo­nių, ja­me – gar­bin­go­je 28-oje vie­to­je.

 

Gedimino Nemunaičio nuotr. Arūnas Du­dė­nas – kan­didatas į Sei­mą.

Įdo­mus su­ta­pi­mas: jau­na­m Uk­mer­gės po­li­ti­kui – 28-eri. Į Sei­mą jis kan­di­da­tuo­ja jau an­trą sy­kį. Per pra­ei­tus Sei­mo rin­ki­mus uk­mer­giš­kis są­ra­še bu­vo įra­šy­tas 85 nu­me­riu. Rin­kė­jų va­lia jis pa­ki­lo į 33 vie­tą, ta­čiau į Sei­mą ne­pa­te­ko.

For­muo­jant kan­di­da­tų są­ra­šą rin­kė­jų ver­ti­ni­mas anks­tes­niuo­se rin­ki­muo­se yra la­bai svar­bus.

A. Du­dė­nas kan­di­da­tuos į Sei­mą ne tik dau­gia­man­da­tės apy­gar­dos są­ra­še, bet ir Uk­mer­gės vien­man­da­tė­je rin­ki­mų apy­gar­do­je.

So­cial­de­mok­ra­tus į rin­ki­mus ves par­ti­jos pir­mi­nin­kas Al­gir­das But­ke­vi­čius. 2-a vie­ta są­ra­še skir­ta eu­ro­par­la­men­ta­rei Vi­li­jai Blin­ke­vi­čiū­tei, 3-ia – Juo­zui Ole­kui.

To­liau są­ra­še ri­kiuo­ja­si Mil­da Pet­raus­kie­nė, Čes­lo­vas Jur­šė­nas, Bi­ru­tė Vė­sai­tė, Vy­te­nis An­driu­kai­tis, Zig­man­tas Bal­čy­tis, Ju­ras Po­že­la, Ire­na Šiau­lie­nė,  Al­gir­das Sy­sas, Ma­ri­ja Auš­ri­nė Pa­vi­lio­nie­nė...

Iš vi­so kan­di­da­tų są­ra­šą su­da­ro dau­giau nei 150 kan­di­da­tų. Sei­me yra 141 vie­ta.

Par­ti­jos su­for­muo­tą kan­di­da­tų są­ra­šą dar ga­li keis­ti so­cial­de­mok­ra­tų ta­ry­bos kon­fe­ren­ci­ja, ku­rio­je ir bus su­for­muo­tas ga­lu­ti­nis va­rian­tas.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Laidojimo ir kremavimo paslaugos Ukmergėje

Veterinarijos klinika

Vilkmerge restoranas

Ukmerges siluma

Ar jau žinote, už ką balsuosite per šalies prezidento rinkimus?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Autoservisas Ukmergėje

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Akmenys prabyla

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų