At­vėrė du­ris ne tik į na­mus, bet ir į vai­kų šir­dis...

 

Jo­li­ta ŽURAUSKIENĖ

TV3 „Iš­si­pil­dy­mo ak­ci­ja“ pa­skel­bė at­vi­rų du­rų die­nas ša­lies vai­kų glo­bos na­muo­se. Prie ak­ci­jos or­ga­ni­za­to­riai ra­gi­na­ pri­si­dė­ti ne tik au­ko­mis, bet ir mo­ra­li­ne pa­gal­ba, šir­dies ši­lu­ma. Į „Iš­si­pil­dy­mo ak­ci­jos“ at­vi­rų du­rų die­nas lan­ky­to­jus pa­kvie­tė ir Uk­mer­gės vai­kų glo­bos na­mų bei Spe­cia­lio­sios mo­kyk­los auk­lė­ti­niai.

 

 

Uk­mer­gės vaikų glo­bos na­muo­se – šven­ti­nė nuo­tai­ka.
Au­to­rės nuotr.

At­vi­rų du­rų die­nos Spe­cia­lio­joje mo­kyk­lo­je vyks­ta penk­tus me­tus. Šiam lai­ko­tar­piui pe­da­go­gai itin ruo­šia­si, puo­šia mo­kyk­lą, šven­tei pa­ren­gia vai­ku­čius. Pa­sak di­rek­to­rės Vio­le­tos Mar­ke­vi­čie­nės, Spe­cia­lio­sios mo­kyk­los ko­lek­ty­vas ir mo­ki­niai ne­sė­di už­si­sklen­dę, jie ben­dra­dar­biau­ja su mies­to mo­kyk­lo­mis, Miš­kų urė­di­ja, Krikš­tė­nų vie­nuo­ly­nu, ki­to­mis įstai­go­mis.

Per šių me­tų at­vi­rų du­rų die­ną Spe­cia­li­ą­ją mo­kyk­lą ap­lan­kė daug sve­čių, at­vy­ko mo­ki­nių tė­ve­liai. Ad­ven­ti­nė­je va­ka­ro­nė­je bu­vo kal­ba­ma apie šio lai­ko­tar­pio pa­pro­čius, ne­trūko žai­di­mų ir skam­bių gies­mių.

Uk­mer­gės vai­kų glo­bos na­mai taip pat su­ži­bo šven­ti­nė­mis spal­vo­mis. At­vi­rų du­rų die­nai bu­vo pa­puoš­tas glo­bos na­mų pa­sta­tas, šei­my­nos iš­puo­šė sa­vo kam­ba­rius. Vai­kai eks­po­na­vo dar­be­lius, o va­ka­re vi­si žiū­rė­jo nuo­tai­kin­gą ins­ce­ni­zuo­tą ka­lė­di­nę pa­sa­ką, ku­rio­je vai­di­no glo­bos na­mų dar­buo­to­jai ir ug­dy­ti­niai.

At­vi­ros lan­ky­to­jams gruo­dį bu­s ir ki­tų Lie­tu­vos mies­tų vai­kų glo­bos na­mų du­rys.

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Pridavimas

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar pritariate naujam automobilių registracijos mokesčiui?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų