Pra­ei­tą sa­vai­tę į po­sė­dį su­si­rin­ku­si sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos Eti­kos ko­mi­si­ja aiš­ki­no­si, ar pa­žei­dė eti­ką li­be­ral­cen­tris­tas Si­gi­tas Ma­siu­lio­nis. Ta­ry­bos na­rys pa­vie­ši­no gan­dus apie ne­va so­cial­de­mok­ra­tų pa­ža­dė­tus tris mi­li­jo­nus už bu­vu­sios val­džios nu­ver­ti­mą.

Lie­pos pra­džio­je vy­ku­sio ta­ry­bos po­sė­džio me­tu, svars­tant sa­vi­val­dy­bės biu­dže­to pa­tiks­li­ni­mus, klau­si­mų iš­ki­lo opo­zi­ci­jos na­riui S. Ma­siu­lio­niui. Jis tei­gė, jog prieš pus­an­tro mė­ne­sio sklan­dė gan­dai, kad sa­vi­val­dy­bė gaus tris mi­li­jo­nus. „Rei­kia tik pa­keis­ti esa­mą val­džią, pa­keis­ti Ko­pūs­tą, ir so­cial­de­mok­ra­tai pa­ža­dė­jo per­ves­ti tris mi­li­jo­nus“, – gan­dus pa­vie­ši­no ta­ry­bos na­rys.

 

S. Ma­siu­lio­nio re­pli­ka įžei­dė tris ta­ry­bos so­cial­de­mok­ra­tus – Klav­di­ja Ste­pa­no­va, An­drius Lyš­ka ir Jo­nas Gry­baus­kas krei­pė­si į Eti­kos ko­mi­si­ją su pra­šy­mu iš­nag­ri­nė­ti ir įver­tin­ti ko­le­gos el­ge­sį. Sa­vo krei­pi­me­si jie pa­brė­žė, jog to­kiais pa­reiš­ki­mais „dis­kre­di­tuo­ja­mi Sei­mo na­riai ir so­cial­de­mok­ra­tų par­ti­ja“.

Sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos Eti­kos ko­mi­si­jos pir­mi­nin­kas Gri­go­ri­jus Mal­ča­no­vas sa­ko, kad su­si­rin­ku­si ko­mi­si­ja iš kar­to at­me­tė pir­mą­ją skun­do da­lį, ku­rio­je kal­ba­ma apie Sei­mo na­rių pa­si­ti­kė­ji­mo ir au­to­ri­te­to men­ki­ni­mą.

„Tie­siog su­abe­jo­jom, ar vi­sus Sei­mo na­rius tai ga­li įžeis­ti – per daug ap­ta­kiai bu­vo nu­ro­dy­ta, be pa­var­džių. O be to, ne mū­sų ko­mi­si­jos rei­ka­las tai ir svars­ty­ti – Sei­mo na­riai ga­li pa­tys skųs­tis, kreip­tis į teis­mus. Aiš­ku, jei ma­to rei­ka­lin­ga“, – kal­bė­jo G. Mal­ča­no­vas.

Nag­ri­nė­da­mi ant­rą­ją skun­do da­lį – dėl ra­jo­no so­cial­de­mok­ra­tų au­to­ri­te­to, gar­bės ir pa­si­ti­kė­ji­mo grio­vi­mo – Eti­kos ko­mi­si­jos na­riai iš­klau­sė ta­ry­bos po­sė­džio įra­šą.

Iš­klau­sy­tas bu­vo ir S. Ma­siu­lio­nio pa­si­aiš­ki­ni­mas. Jis tvir­ti­no tik už­da­vęs klau­si­mą – nie­ko įžeis­ti ne­no­rė­jęs.

„Dau­gu­ma ta­ry­bos na­rių su­ti­ko, kad šiuo at­ve­ju ne­la­bai ką yra ir tir­ti. Pa­kan­ka ap­si­ri­bo­ti drau­giš­ku pa­ta­ri­mu ki­tą sy­kį kal­bant vie­šai ap­gal­vo­ti sa­vo for­mu­luo­tes“, – sa­ko ko­mi­si­jos pir­mi­nin­kas.

Pa­šne­ko­vas ma­no, kad vi­siems po­li­ti­kams la­biau ap­svars­ty­ti rei­kė­tų ir sa­vo spren­di­mus kreip­tis į Eti­kos ko­mi­si­ją.

„Kar­tais ta­ry­bos na­rių san­ty­kiai pri­me­na vai­kiš­kus žai­di­mus. Vie­ni tu­rė­tų bū­ti man­da­ges­ni, ki­ti – pa­kan­tes­ni“, – įsi­ti­ki­nęs G. Mal­ča­no­vas. Jis sa­ko, kad ko­mi­si­ja pa­si­ren­gu­si at­lik­ti auk­lė­ja­mą­jį dar­bą – tai įteig­ti ban­dys ir ta­ry­bos na­riams.

Autorė: Li­gi­ta JUODVALKIENĖ

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Pridavimas

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar pritariate naujam automobilių registracijos mokesčiui?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų