Biudžeto lėšas taupys nedirbdami

Ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė­je svars­to­mas klau­si­mas, kaip su­tau­py­ti biu­dže­to lė­šų ad­mi­nist­ra­ci­jos dar­buo­to­jų dar­bo už­mo­kes­čiui iš­mo­kė­ti. Vie­nas iš bū­dų – ne­mo­ka­mos atos­to­gos.

Šią sa­vai­tę ke­ti­na­ma pri­im­ti spren­di­mą dėl vi­sų sa­vi­val­dy­bės dar­buo­to­jų ne­dar­bo tris lap­kri­čio mė­ne­sio penk­ta­die­nius – 2, 16 ir 23 die­no­mis.

Už šias die­nas dar­buo­to­jai at­ly­gio ne­gaus. Vie­ną penk­ta­die­nį per mė­ne­sį sa­vi­val­dy­bė ne­dir­ba jau nuo vi­dur­va­sa­rio.

Vi­si ad­mi­nist­ra­ci­jos dar­buo­to­jai apie bū­ti­ny­bę dar la­biau verž­tis dir­žus bu­vo in­for­muo­ti iš anks­to.

Tie­sa, ra­jo­no gy­ven­to­jų penk­ta­die­niais be­val­dys­tė­je pa­lik­ti ne­ke­ti­na­ma – vie­ną iš va­do­vų to­mis die­no­mis žmo­nės dar­bo vie­to­je tu­rė­tų ras­ti.

Ra­jo­no ta­ry­bos opo­zi­ci­ja to­kiam lė­šų tau­py­mui ne­pri­ta­ria. Tė­vy­nės są­jun­gos-Lie­tu­vos krikš­čio­nių de­mok­ra­tų frak­ci­jos se­niū­nas An­drius Ka­les­ni­kas kri­tiš­kai ver­ti­na to­kius veiks­mus ir ra­gi­na efek­ty­vin­ti biu­dže­to lė­šų pa­nau­do­ji­mą ir  ieš­ko­ti ki­tų tau­py­mo prie­mo­nių.

„Tau­py­mo spren­di­mų yra daug, te­rei­kia ryž­tin­gų ir tvir­tų žings­nių. Val­dan­tie­ji tu­rė­tų ma­žin­ti ko­man­di­ruo­čių ir ki­to­kio po­bū­džio iš­vy­kų skai­čių, ne­duo­dan­čių ap­čiuo­pia­mo re­zul­ta­to, o tik pri­me­nan­čių po­il­si­nes ke­lio­nes“, – įsi­ti­ki­nęs frak­ci­jos se­niū­nas.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų