Bute kratą atliko sukčiai

Suk­čiai su­ma­nė nau­ją ap­ga­vys­tės mo­de­lį. Po­li­ci­jos pa­rei­gū­nais ap­si­me­tę vy­riš­kiai, ne­va  tu­rin­tys at­lik­ti kra­tą, ap­gau­lės bū­du iš gar­baus am­žiaus mo­ters pa­gro­bė jos san­tau­pas.

72 me­tų E. Š. į po­li­ci­ją krei­pė­si pir­ma­die­nį. Mo­te­ris pa­pa­sa­ko­jo, kad lap­kri­čio 4 d. apie 18 val. į jos na­mus at­ėjo du ne­pa­žįs­ta­mi 25–30 me­tų vy­riš­kiai. Jie pri­sis­ta­tė esan­tys po­li­ci­jos dar­buo­to­jai, vie­nas bu­vo už­si­dė­jęs po­li­ci­nin­ko ke­pu­rę.

Vy­rai pa­sa­kė, jog tu­ri pa­da­ry­ti kra­tą. Mo­te­ris pa­pra­šė pa­ro­dy­ti pa­rei­gū­nų pa­žy­mė­ji­mus, ta­čiau „sve­čiai“ at­rė­žė: „Kai rei­kės, pa­ro­dy­sim“. Vie­nas iš vy­riš­kių kaž­ką ra­šė ant po­pie­riaus, o ki­tas krė­tė daik­tus sve­tai­nė­je ir mie­ga­ma­ja­me.

Ap­si­me­tė­liai pa­ė­mė 2000 li­tų, 60 An­gli­jos sva­rų ster­lin­gų, lit­rą spi­ri­to ir 500 g ka­vos „Pau­lig“. E. Š. aiš­ki­no, kad pi­ni­gus su­tau­pė vy­ro in­va­li­do ve­ži­mė­liui ir pra­šė jų ne­pa­im­ti, bet jos mal­da­vi­mų vy­rai ne­iš­gir­do. Iš­ei­da­mi pa­sa­kė, kad per de­šimt die­nų at­siųs šau­ki­mą į po­li­ci­ją.

Ne­su­lau­ku­si šau­ki­mo, pra­bė­gus de­šim­čiai die­nų, E. Š. pa­ti at­ėjo į po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tą. Tuo­met ir pa­aiš­kė­jo, kad jos bu­tą krė­tė suk­čiai. Mo­te­ris pa­ty­rė 2273 li­tų ža­lą.

Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te at­lie­ka­mas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas dėl suk­čia­vi­mo.

Gy­ven­to­jai įspė­ja­mi: at­vy­kęs pa­rei­gū­nas bū­ti­nai tu­ri pri­sis­ta­ty­ti, o pa­pra­šius,  pa­teik­ti tar­ny­bi­nį pa­žy­mė­ji­mą.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų