Dalyvių registravimas baigėsi

Gruo­džio 27 d. bai­gėsi po­li­ti­nės kam­pa­ni­jos da­ly­vių re­gist­ra­vi­mas. Ne­už­si­re­gist­ra­vę po­li­ti­nės kam­pa­ni­jos da­ly­viais ne­ga­lės da­ly­vau­ti rin­ki­muo­se, o už­si­re­gist­ra­vu­sie­ji taps pre­ten­den­tais į kan­di­da­tus.

Iki pir­ma­die­nio pie­tų bu­vo aiš­ku, kad va­sa­rio 27 d. vyk­sian­čiuo­se sa­vi­val­dos rin­ki­muo­se mū­sų ra­jo­ne ke­ti­na da­ly­vau­ti ne tik po­li­ti­nės par­ti­jos, bet ir du ne­pri­klau­so­mi kan­di­da­tai.

Vy­riau­sio­ji rin­ki­mų ko­mi­si­ja jau pa­tvir­ti­no ki­tų me­tų va­sa­rio 27 d. sa­vi­val­dy­bių ta­ry­bų rin­ki­mų ko­mi­si­jų su­dė­tį.

Uk­mer­gės rajono sa­vi­val­dy­bės Nr. 53 rinkimų ko­mi­si­jos pir­mi­nin­ku pa­tvir­tin­tas HUBERTAS ŽIŽYS (Dar­bo par­ti­ja).

Ko­mi­si­jos na­riai: BIRUTĖ TURAUSKIENĖ (LR li­be­ra­lų są­jū­dis), VALENTINA ŠATIKAITĖ (Li­be­ra­lų ir cen­tro są­jun­ga), DANUTĖ PETRAŠKIENĖ (par­ti­ja Tvar­ka ir tei­sin­gu­mas), OLGA PARAZINSKAJA (Lie­tu­vos tei­si­nin­kų drau­gi­ja), IRENA LUKOŠEVIČIENĖ (Lie­tu­vos vals­tie­čių liau­di­nin­kų są­jun­ga), STANISLOVAS LAURINAVIČIUS (Lie­tu­vos so­cial­de­mok­ra­tų par­ti­ja), ZINA KURMELIENĖ  (ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­ja), GENĖ ASTIKIENĖ (Tė­vy­nės są­jun­ga - Lie­tu­vos krikš­čio­nys de­mok­ra­tai),  JULIJA ALIMAITYTĖ (Tau­tos pri­si­kė­li­mo par­ti­ja).

Pir­ma­die­nį bu­vo pa­skelb­tas pir­ma­sis ko­mi­si­jos po­sė­dis. Jo pra­džio­je vi­si na­riais davė prie­sai­kas, o tuo­met buvo iš­rink­tas pir­mi­nin­ko pa­va­duo­to­jas ir sek­re­to­rius. Pre­ten­den­tams į kan­di­da­tus nuo pir­ma­die­nio ga­li bū­ti įteik­ti pa­ra­šų rin­ki­mo la­pai. No­rin­tys da­ly­vau­ti rin­ki­muo­se ne­pri­klau­so­mi kan­di­da­tai mū­sų ra­jo­ne pri­va­lės su­rink­ti 150 juos pa­lai­kan­čių gy­ven­to­jų pa­ra­šų.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų