Vil­ma NEMUNAITIENĖ

 

Vie­nas uk­mer­giš­kis pa­pa­sa­ko­jo la­bai jaut­rią, at­jau­tos ku­pi­ną is­to­ri­ją apie šu­ne­lio gel­bė­ji­mo ope­ra­ci­ją.

Sek­ma­die­nį, Mo­ti­nos die­ną, apie vi­dur­die­nį jis ėjo Vil­niaus gat­ve link mies­to.

Ne­to­li til­to pa­ma­tė au­to­mo­bi­lio par­trenk­tą šu­ne­lį. Ne­lai­mė­liui bu­vo lū­žu­si ko­jy­tė.

Ne­no­rė­jęs vie­šin­tis vy­ras pa­sa­ko­jo pir­miau­siai pa­skam­bi­nęs po­li­ci­jai – pa­pra­šė pa­dė­ti par­trenk­tam gy­vū­nė­liui. Pa­rei­gū­nai  iš kar­to at­vy­ko į ne­lai­mės vie­tą ir pa­si­siū­lė nu­vež­ti šu­niu­ką į ve­te­ri­na­ri­jos gy­dyk­lą. „Iš gat­ve va­žia­vu­sių vai­ruo­to­jų pa­gal­bon ne­pa­si­siū­lė nie­kas“, – is­to­ri­ją tę­sė uk­mer­giš­kis

Drau­ge su pa­rei­gū­nais nu­va­žia­vęs į ve­te­ri­na­ri­jos gy­dyk­lą prie tur­gaus žmo­gus pa­sa­ko­jo ten su­ti­kęs la­bai žmo­giš­ką ve­te­ri­na­rą Me­čis­lo­vą. Jis su­lei­do vais­tų, su­gip­sa­vo šu­ne­liui le­te­ną ir jį pri­glau­dė.

„No­riu la­bai pa­dė­ko­ti ve­te­ri­na­ri­jos gy­dy­to­jui ir po­li­ci­jos pa­rei­gū­nams, ku­rie nė ne­dve­jo­da­mi at­sku­bė­jo į ne­lai­mės vie­tą“, – dė­ko­jo už žmo­giš­ku­mą  šu­ne­lio gel­bė­to­jas.

Ta­čiau pats jis šio­je is­to­ri­jo­je pa­ro­dė pa­tį di­džiau­sią žmo­giš­ku­mą...

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Vilkmerge restoranas

Ukmerges siluma

Ukmergėje pastebėta meška, ar dėl to bijosite eiti grybauti?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Akmenys prabyla

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų