Ganykloje nušauta karvė

Sei­mo na­rio Ju­liaus Ve­sel­kos ūky­je ant­ra­die­nį bu­vo nu­šau­ta kar­vė.

Ne­gy­vą juod­mar­gę ga­nyk­lo­je ap­ti­ko Sie­si­kų se­niū­ni­jo­je Užu­lau­kio kai­me ūkį pri­žiū­rin­tis Sei­mo na­rio sū­nus Ge­di­mi­nas Ve­sel­ka. Vy­ras pa­sa­ko­jo, kad gy­vu­lys bu­vo re­gist­ruo­tas jo var­du.

Ga­nyk­la yra maž­daug už dvie­jų ki­lo­met­rų nuo so­dy­bos, Be­ne­dik­ta­vos kai­me.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr.

Grei­čiau­siai gal­vi­jas bu­vo nu­šau­tas nak­tį. Į kak­lą pa­tai­kius kul­kai kri­to tik 5-erių me­tų tri­jų ver­šių juod­mar­gė. Ki­ti ga­nyk­lo­je bu­vę gal­vi­jai ne­nu­ken­tė­jo. Ža­lą ūki­nin­kas įver­ti­no 2200 li­tų.

G. Ve­sel­ka ne­ma­no, jog šis įvy­kis yra ty­či­nis ar juo la­biau su­si­jęs su jo tė­vo po­li­ti­ne veik­la. Ūki­nin­kas ti­ki, kad kul­ka bu­vo pa­leis­ta at­si­tik­ti­nai.

Dėl šio įvy­kio po­li­ci­jo­je pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas. Galbūt at­li­kus kul­kos eks­per­ti­zę pa­aiš­kės, kas yra gin­klo sa­vi­nin­kas, ir tai pa­dės at­skleis­ti įvy­kį.

Be­je, kar­vė ga­nyk­lo­je bu­vo nu­šau­ta me­džio­to­jų glo­bė­jo Hu­ber­to die­nos, mi­ni­mos lap­kri­čio 3-iąją, iš­va­ka­rė­se.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų