Spausdinti šį puslapį

Ganykloje nušauta karvė

Sei­mo na­rio Ju­liaus Ve­sel­kos ūky­je ant­ra­die­nį bu­vo nu­šau­ta kar­vė.

Ne­gy­vą juod­mar­gę ga­nyk­lo­je ap­ti­ko Sie­si­kų se­niū­ni­jo­je Užu­lau­kio kai­me ūkį pri­žiū­rin­tis Sei­mo na­rio sū­nus Ge­di­mi­nas Ve­sel­ka. Vy­ras pa­sa­ko­jo, kad gy­vu­lys bu­vo re­gist­ruo­tas jo var­du.

Ga­nyk­la yra maž­daug už dvie­jų ki­lo­met­rų nuo so­dy­bos, Be­ne­dik­ta­vos kai­me.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr.

Grei­čiau­siai gal­vi­jas bu­vo nu­šau­tas nak­tį. Į kak­lą pa­tai­kius kul­kai kri­to tik 5-erių me­tų tri­jų ver­šių juod­mar­gė. Ki­ti ga­nyk­lo­je bu­vę gal­vi­jai ne­nu­ken­tė­jo. Ža­lą ūki­nin­kas įver­ti­no 2200 li­tų.

G. Ve­sel­ka ne­ma­no, jog šis įvy­kis yra ty­či­nis ar juo la­biau su­si­jęs su jo tė­vo po­li­ti­ne veik­la. Ūki­nin­kas ti­ki, kad kul­ka bu­vo pa­leis­ta at­si­tik­ti­nai.

Dėl šio įvy­kio po­li­ci­jo­je pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas. Galbūt at­li­kus kul­kos eks­per­ti­zę pa­aiš­kės, kas yra gin­klo sa­vi­nin­kas, ir tai pa­dės at­skleis­ti įvy­kį.

Be­je, kar­vė ga­nyk­lo­je bu­vo nu­šau­ta me­džio­to­jų glo­bė­jo Hu­ber­to die­nos, mi­ni­mos lap­kri­čio 3-iąją, iš­va­ka­rė­se.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)