Gimtadienį šventė baikeriai

Šeš­ta­die­nį šim­tai bai­ke­rių iš vi­sos Lie­tu­vos ir už­sie­nio at­vy­ko į Uk­mer­gę. Prie Ku­rė­nų už­ei­gos vy­ko tarp­tau­ti­nio bai­ke­rius vie­ni­jan­čio klu­bo „Free Hawks MC“ („Lais­vi Va­na­gai“) 12-asis gim­ta­die­nis.

 

Gim­ta­die­nis bu­vo pa­ly­dė­tas ir pa­tran­kos šū­viais.

Ren­gi­ny­je da­ly­va­vo dau­gy­bė sve­čių iš įvai­rių ša­lies bai­ke­rių klu­bų. At­vy­ko ne­ma­žai da­ly­vių iš Vo­kie­ti­jos, Ru­si­jos, Len­ki­jos, Lat­vi­jos, Es­ti­jos. Žiū­ro­vų akį trau­kė skir­tin­gi mo­to­cik­li­nin­kų „plie­no žir­gai“, ori­gi­na­li ap­ran­ga, įspū­din­gai at­ro­dan­čios bai­ke­rės.

Ne­įpras­tas re­gi­nys, su­trau­kian­tis gau­sy­bę smal­suo­lių, – bai­ke­rių pa­ra­das. Jo da­ly­vių, die­ną su­va­žia­vu­sių prie Ku­rė­nų eže­ro, di­džiu­lė ko­lo­na su gim­ta­die­nį šven­čian­čio klu­bo vė­lia­va va­ka­rop pa­trau­kė į Uk­mer­gę. Pra­va­žia­vę mies­tą, mo­to­cik­li­nin­kai grį­žo prie Ku­rė­nų.

Nuo pat šven­tės pra­džios į Ku­rė­nus plūs­tan­čius sve­čius su­ti­ki­nė­jo Uk­mer­gės ka­ro is­to­ri­jos klu­bo – 1-o LDK Di­džio­sios Buo­žės pės­ti­nin­kų re­gi­men­to na­riai. Bai­ke­riai su­si­do­mė­ję ap­žiū­ri­nė­jo „ka­riū­nų“ gin­klus ir juos iš­ban­dė, fo­to­gra­fa­vo­si kar­tu su uk­mer­giš­kiais. Gim­ta­die­nio da­ly­viai pa­gerb­ti įspū­din­gais pa­tran­kos šū­viais.

 

08-12-3_straipsnio_2_nuotr

Bai­ke­riai ri­kiuo­ja­si pa­ra­dui.


Žiū­ro­vai tu­rė­jo ga­li­my­bę iš ar­ti ap­žiū­rė­ti įvai­riau­sius mo­to­cik­lus. Bai­ke­riai de­monst­ra­vo ak­ro­ba­ti­nio va­žia­vi­mo, ki­to­kius triu­kus. Va­ka­re vy­ko kon­cer­tas, pa­dan­gę nu­švie­tė fe­jer­ver­kas. Gim­ta­die­nio šven­tė­je iš­rink­ta gra­žiau­sia mer­gi­na iš bai­ke­rių bū­rio.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų