Ieško tinkamiausių kandidatų

Po par­la­men­ta­ro Ju­liaus Ve­sel­kos mir­ties ra­jo­no po­li­ti­kus stai­ga už­griu­vo ren­gi­mo­si nau­jiems rin­ki­mams rū­pes­čiai.

Lai­ko iki pa­skelb­tos rin­ki­mų da­tos – ko­vo 3-osios – lie­ka la­bai ma­žai. Gruo­džio 28-oji – pas­ku­ti­nė die­na pa­teik­ti do­ku­men­tus re­gist­ruo­tis po­li­ti­nės kam­pa­ni­jos da­ly­viu.

Po­li­ti­nės par­ti­jos pas­ku­bo­mis ieš­ko tin­ka­mų kan­di­da­tų.

Vie­na iš pir­mų­jų vie­šai pra­bi­lu­sių apie sa­vo kan­di­da­tą – par­ti­ja „Tvar­ka ir tei­sin­gu­mas“. Vie­to­je mi­ru­sio par­la­men­ta­ro J. Ve­sel­kos į Sei­mą nu­ta­rė kan­di­da­tuo­ti jo duk­ra Da­lia Ve­sel­kai­tė-Vin­kle­rė.

Ta­čiau šią sa­vai­tę ži­niask­lai­do­je jau bu­vo iš­pla­tin­ta in­for­ma­ci­ja, kad „Tvar­ka ir tei­sin­gu­mas“ ga­vo D. Ve­sel­kai­tės-Vin­kle­rės laiš­ką, ku­ria­me ji pa­reiš­kė at­si­sa­kan­ti ke­ti­ni­mų kan­di­da­tuo­ti į Sei­mą vien­man­da­tė­je Uk­mer­gės rin­ki­mų apy­gar­do­je.

„Ji at­siun­tė pra­ne­ši­mą, kad gal­vo­ja ne­kan­di­da­tuo­ti. Bet ar tik­rai ga­lu­ti­nai at­si­sa­kys, mes dar kal­bė­si­mės, ban­dy­si­me aiš­kin­tis prie­žas­tis. Jos iš­dės­ty­tos prie­žas­tys tru­pu­tį emo­cio­na­lios – ji ne­no­ri, kad at­ro­dy­tų, jog nau­do­ja­si tė­vo var­du ir pa­na­šiai“, – por­ta­lui DELFI sa­kė „Tvar­kos ir tei­sin­gu­mo“ vi­ce­pir­mi­nin­kas Va­len­ti­nas Ma­zu­ro­nis.

Dau­gu­ma la­biau pa­ty­ru­sių po­li­ti­kų apie sa­vo ga­lu­ti­nį spren­di­mą dėl da­ly­va­vi­mo Sei­mo rin­ki­muo­se ti­ki­no pra­ne­šian­tys vė­liau.

Spa­lį vy­ku­siuo­se rin­ki­muo­se  tarp ne­pa­te­ku­sių­jų į Sei­mą ge­riau­siai pa­si­ro­dė Tė­vy­nės są­jun­gos- Lie­tu­vos krikš­čio­nių de­mok­ra­tų Uk­mer­gės sky­riaus pir­mi­nin­kė Ja­ni­na Ga­liaus­kie­nė. Ar tik­rai kels sa­vo kan­di­da­tū­rą šiuo­se rin­ki­muo­se, ji dar neap­si­spren­dė.

Ga­lu­ti­nio spren­di­mo dar ne­pri­ėmė ir ne­ma­žo uk­mer­giš­kių pa­lai­ky­mo su­lau­kęs ne­pri­klau­so­mas kan­di­da­tas Min­dau­gas Kluo­nis.

So­cial­de­mok­ra­tų par­ti­jos ir Dar­bo par­ti­jos Uk­mer­gės sky­riai sa­vo kan­di­da­tus jau iš­si­rin­ko, ta­čiau juos dar tu­rės tvir­tin­ti par­ti­jų ta­ry­bos.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų