Spausdinti šį puslapį

INFORMACINIS PRANEŠIMAS: VILNIAUS APSKRITIES VALSTYBINĖ MOKESČIŲ INSPEKCIJA DIRBS IR ŠEŠTADIENĮ

2013 m. balandžio 25 d., Vilnius.Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Vilniaus AVMI) informuoja, kad mokesčių mokėtojų patogumui Vilniaus gyventojų skyrius (Ulonų g. 2) ir rajonų mokesčių mokėtojų skyriaus teritoriniai poskyriai dirbs ir šeštadienį, balandžio 27 dieną. Artėjant pajamų ir turto deklaravimo termino pabaigai, Inspekcijos skyriai ir poskyriai dirbs ilgiau ir darbo dienomis.

 

Mokesčių mokėtojai su VMI specialistais galės pasikonsultuoti pajamų mokesčio ir turto deklaracijų pildymo, deklaracijų pateikimo elektroniniu būdu klausimais.

Vilniaus AVMI primena, kad gyventojai pajamas ir turtą turi deklaruoti iki gegužės 2 dienos. Balandžio 24 d. duomenimis, Vilniaus apskrityje pajamas jau yra deklaravę 182,3 tūkst., o turtą – 12,7 tūkst. Vilniaus apskrities gyventojų.

Vilniaus skyrius, Trakų, Širvintų, Švenčionių, Šalčininkų ir Ukmergės poskyriai balandžio 27 d., šeštadienį, dirbs nuo 9 iki 15 val., balandžio 29 d., pirmadienį dirbs iki 18 val., balandžio 30 d., antradienį iki 17 val.

Vilniaus AVMI informuoja, kad gyventojams, atvykstantiems į Mokesčių inspekciją, reikėtų turėti asmens dokumentą. Inspekcija primena, kad patogiausia pajamas deklaruoti elektroniniu būdu – svetainėje www.vmi.lt spaudžiant nuorodą Mano VMI. Iškilus klausimų raginame pasinaudoti telefonu 1882. O nuo šiol klausimus gali pateikti ir visi socialinio tinklo „Facebook“ vartotojai, prisijungę prie VMI paskyros ( https://www.facebook.com/Valstybinemokesciuinspekcija).

Vilniaus apskrities gyventojų pajamų ir turto deklaravimo statistinė informacija :

Balandžio 24 d.

Pajamų deklaracijų

Turto deklaracijų

Paramos prašymų

Vilniaus m. ir Vilniaus raj.

143,4 tūkst.

10,3 tūkst.

48,5 tūkst.

Šalčininkų posk.

6,5 tūkst.

0,5 tūkst.

1,3 tūkst.

Širvintų posk.

4,0 tūkst.

0,2 tūkst.

1 tūkst.

Švenčionių posk..

6,3 tūkst.

0,6 tūkst.

1,7 tūkst.

Trakų posk..

14,4 tūkst.

0,7 tūkst.

3,6 tūkst.

Ukmergės posk.

7,7 tūkst.

0,4 tūkst.

2,4 tūkst.

       

Iš viso Vilniaus apskr.

182,3 tūkst.

12,7 tūkst.

58,5 tūkst.

 

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)