Išbandė netradicines sporto rungtis

Pi­vo­ni­jos se­niū­ni­jo­je III Ant­akal­nio kai­me skam­bė­jo Lon­do­no olim­pia­dos ai­dai. Tik la­bai ne­tra­di­ci­niai – čia bu­vo su­reng­tas ra­jo­ni­nis ne­tra­di­ci­nio spor­to čem­pio­na­tas.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Ne­tra­di­ci­nio spor­to čem­pio­na­to da­ly­viams iš­tver­mės ne­trū­ko.

Ren­gi­nio da­ly­viai lenk­ty­nia­vo su ko­jo­kais, var­žė­si, kas to­liau nu­mes ker­zi­nį ba­tą, svai­dė skry­bė­les, pa­sa­gą, šau­dė iš lan­kų. Vy­ko daug links­mų ne­tra­di­ci­nių es­ta­fe­čių. Sma­gios rung­tys da­ly­viams, ku­rių dau­gu­ma – mo­ki­niai, su­kė­lė daug tei­gia­mų emo­ci­jų.

 

3_antakalnio_rungtyns_g_nem_ntr_007


III Ant­akal­nio kai­mo ben­druo­me­nės pir­mi­nin­kė Eri­ka Bui­kaus­kie­nė pa­sa­ko­jo, kad čem­pio­na­to idė­ją par­si­ve­žė iš Lat­vi­jos, kur vy­ko drau­ge su Vie­tos veik­los gru­pės at­sto­vais.

 

3_antakalnio_rungtyns_g_nem_ntr_013


Pir­mi­nin­kė džiau­gia­si pa­vy­ku­siu ren­gi­niu, į ku­rį su­si­rin­ko dau­giau nei 100 da­ly­vių ir žiū­ro­vų. Di­de­lis bū­rys at­vy­ko iš Vep­riuo­se vyks­tan­čios sto­vyk­los bei Sie­si­kų.

Nu­ga­lė­to­jams bu­vo įteik­ti svei­kuo­liš­ki pri­zai.

Ren­gi­nys fi­nan­suo­tas sa­vi­val­dy­bės vi­suo­me­nės svei­ka­tos rė­mi­mo spe­cia­lio­sios pro­gra­mos lė­šo­mis, o su­reng­ti jį pa­dė­jo kul­tū­ros cen­tras. Daug pri­zų sky­rė ir rė­mė­jai.

 

3_antakalnio_rungtyns_g_nem_ntr_021


Or­ga­ni­za­to­riai ti­ki­si, kad daug aist­rų su­kė­lęs ne­įpras­to spor­to čem­pio­na­tas taps tra­di­ci­niu.

UŽ inf.

 

3_antakalnio_rungtyns_g_nem_ntr_029


3_antakalnio_rungtyns_g_nem_ntr_038

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų