Įstrigo remontuojamoje gatvėje

Li­gi­ta JUODVALKIENĖ

 

Ket­vir­ta­die­nio ry­tą į re­dak­ci­ją pa­skam­bi­nęs Alek­san­dras pik­ti­no­si, kad til­to re­mon­tas vyks­ta iš ry­to, kuo­met žmo­nės sku­ba į dar­bą. „Jau pu­sę va­lan­dos sto­viu au­to­mo­bi­lių kamš­ty­je. Ei­lė tik­riau­siai nuo Pi­vo­ni­jos mik­ro­ra­jo­no iki pat til­to. Kam šo­vė į gal­vą ab­sur­diš­ka min­tis pa­čią siau­riau­sią ke­lio vie­tą re­mon­tuo­ti iš ry­to, pa­ties pi­ko me­tu, kai žmo­nės į dar­bus sku­ba“, – ste­bė­jo­si žmo­gus.

VĮ „Vil­niaus re­gio­no ke­liai“ Uk­mer­gės ke­lių tar­ny­bos vir­ši­nin­kas  Zig­man­tas Kup­čins­kas sa­ko, kad at­ši­lus orams ten­ka karš­tuo­ju as­fal­tu už­ly­gin­ti tiek daug duo­bių, kad ke­li­nin­kams bran­gi kiek­vie­na mi­nu­tė: „Dir­bo­me ir nak­tį – fre­za­vo­me. At­ro­dy­tų, kad ke­li­nin­kai – ne žmo­nės. Ar daug to­kių, ku­rie nak­ti­mis dir­ba?“ Jis pa­ta­ria uk­mer­giš­kiams bū­ti kul­tū­rin­ges­niems ir pra­leis­ti prie­šais at­va­žiuo­jan­čiuosius, jei prie­šin­go­je eis­mo juos­to­je yra kliū­tis.

Jog­vi­lų as­falt­be­to­nio ba­zė pra­de­da dirb­ti ir ga­min­ti karš­tą as­faltą ­tik nuo aš­tun­tos va­lan­dos. Tik tuo­met ga­li bū­ti pra­de­da­mi as­fal­ta­vi­mo dar­bai.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų