Kol keitė ratą, apvogė automobilį

Pa­ste­bi­ma nau­ja nu­si­kal­ti­mų rū­šis – ap­va­gia­mi pra­dur­tus au­to­mo­bi­lių ra­tus kei­čian­tys vai­ruo­to­jai.

Au­to­mo­bi­liu FIAT DOBLO iš Kau­no va­žia­vęs T. S. gruo­džio 11 d. bu­vo su­sto­jęs mies­to pa­kraš­ty­je esan­čio­je sta­ty­bi­nių pre­kių par­duo­tu­vė­je. Apie 15 val. iš­va­žia­vęs iš mies­to ne­to­li Duks­ty­nos ka­pi­nių vai­ruo­to­jas pa­ju­to, kad tuš­čia vie­na au­to­mo­bi­lio pa­dan­ga.

Kau­nie­tis, sku­bė­jęs pa­si­keis­ti pra­dur­tą ra­tą, sa­vo ran­ki­nę su įvai­riais do­ku­men­tais pa­li­ko ant prie­ki­nės ke­lei­vio sė­dy­nės. Bai­gęs dar­bą T. S. pa­si­ge­do ir ran­ki­nės, ku­rio­je bu­vo 3536 li­tai, ir mo­bi­lio­jo ry­šio te­le­fo­no.

Ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te dėl va­gys­tės at­lie­ka­mas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas. Tai jau ne pir­mas pa­na­šus at­ve­jis ra­jo­ne.

Pa­na­šios va­gys­tės ša­ly­je bu­vo daž­nos prieš ke­le­tą me­tų. Va­gys pra­du­ria ra­tą, o pas­kui se­ka sa­vo au­ką. Jiems už­ten­ka vos ke­lių mi­nu­čių iš ne­už­ra­kin­to au­to­mo­bi­lio sa­lo­no pa­grob­ti ran­ki­nę su do­ku­men­tais ir pi­ni­gais.

Po­li­ci­ja vai­ruo­to­jams pa­ta­ria bū­ti itin ati­diems.

PK inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų