Konfiskuoti nelegaliai laikomi ginklai

Pir­ma­die­nį ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to pa­rei­gū­nai kon­fis­ka­vo ne­le­ga­liai lai­ko­mus gin­klus bei su­lai­kė jais dis­po­na­vu­sius as­me­nis.

Pa­sak Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to at­sto­vės spau­dai As­tos Kro­ger­tie­nės, pa­rei­gū­nai tu­rė­jo ope­ra­ty­vi­nės in­for­ma­ci­jos, jog vie­nas iš su­lai­ky­tų­jų tu­ri ne­le­ga­liai lai­ko­mų gin­klų bei bra­ko­nie­riau­ja.

Gruo­džio 10 d. Žel­vos se­niū­ni­jo­je Bar­kuš­kio kai­me bu­vo su­reng­ta pa­sa­la ir su­stab­dy­tas au­to­mo­bi­lis „Au­di 80“. Jį vai­ra­vo 33 me­tų Bar­kuš­kio kai­mo gy­ven­to­jas R. D. Kar­tu va­žia­vo 45 me­tų V. D. iš But­kū­nų kai­mo ir šir­vin­tiš­kis 24 me­tų A. S. Vy­riš­kiai bu­vo iš­si­ruo­šę į me­džiok­lę, o su sa­vi­mi ve­žė­si tris dvi­vamz­džius šau­tu­vus.

Vi­si trys įta­ria­mie­ji bu­vo dviem pa­roms su­lai­ky­ti. Tą pa­čią die­ną jų na­muo­se at­lik­tos kra­tos. Pas V. D. su­gy­ven­ti­nę Žel­vos se­niū­ni­jo­je, Go­jiš­kio kai­me, ras­tas ir pa­im­tas graiž­tvi­nis šau­tu­vas su op­ti­niu tai­kik­liu, 17 vie­ne­tų 12 ka­lib­ro me­džiok­li­nių šo­vi­nių, 35 ma­žo ka­lib­ro šo­vi­nu­kai ir 54 ka­ra­bi­no šo­vi­niai.

Bart­kuš­kio kai­me gy­ve­nan­čio R. D. su­gy­ven­ti­nės na­muo­se ras­tas ir pa­im­tas graiž­tvi­nis šau­tu­vas su op­ti­niu tai­kik­liu, graiž­tvi­nis šau­tu­vas su dur­tu­vu ir op­ti­ka bei mai­še­lis su re­vol­ve­rio da­li­mis.

Ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te dėl ne­tei­sė­to dis­po­na­vi­mo šau­na­mai­siais gin­klais ir šaud­me­ni­mis pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų