Kon­sti­tu­ci­jos eg­za­mi­ne – ke­tu­ri nu­ga­lė­to­jai

 

Šeš­ta­die­nį tre­čią kar­tą Lie­tu­vo­je vy­ko Tei­sin­gu­mo mi­nis­te­ri­jos ir Žur­na­lis­tų są­jun­gos ren­gia­mas Kon­sti­tu­ci­jos eg­za­mi­nas. Net ke­tu­ri iš 11 jį lai­kiu­sių uk­mer­giš­kių pri­pa­žin­ti šio tu­ro nu­ga­lė­to­jais ir ga­lės vyk­ti į II eg­za­mi­no tu­rą Vil­niu­je.

Vil­ma NEMUNAITIENĖ

Stu­den­tė Do­vi­lė Šu­ky­tė ir trys ta­ry­bos na­riai: Arū­nas Du­dė­nas, An­drius Ka­les­ni­kas ir Gin­ta­ras Ple­vo­kas tei­sin­gai at­sa­kė į 23 iš 26 eg­za­mi­no klau­si­mų. Pa­aiš­kė­jus šiems re­zul­ta­tams vi­si jie bu­vo ap­do­va­no­ti sa­vi­val­dy­bės įsteig­to­mis at­mi­ni­mo do­va­no­mis ir ga­lės at­sto­vau­ti Uk­mer­gei II eg­za­mi­no tu­re.

 

 

Kon­sti­tu­ci­jos eg­za­mi­ne šie­met da­ly­va­vo 11 žmo­nių.
Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr.

Eg­za­mi­ną Uk­mer­gė­je ku­ra­vę mū­sų ra­jo­no Ju­ri­di­nio sky­riaus spe­cia­lis­tai ne­slė­pė džiaugs­mo dėl kon­kur­so re­zul­ta­tų ir sa­kė esą la­bai pa­ten­kin­ti, kad mū­sų ra­jo­no ta­ry­bos na­riai taip pui­kiai iš­ma­no ša­lies kon­sti­tu­ci­ją.

Per­nai spa­lį vy­ku­sia­me Kon­sti­tu­ci­jos eg­za­mi­ne da­ly­va­vo sep­ty­ni uk­mer­giš­kiai.

Eg­za­mi­no pir­ma­sis tu­ras šie­met vy­ko tarp gy­ven­to­jų ir tarp tei­si­nin­kų. Tu­rin­tie­ji tei­si­nį iš­si­la­vi­ni­mą ar tei­sės stu­di­jų stu­den­tai eg­za­mi­ne da­ly­va­vo tei­si­nin­kų gru­pė­je. Tei­si­nin­kams bu­vo skir­tas at­ski­ras tes­tas. Mū­sų mies­te tei­si­nin­kų gru­pė­je da­ly­va­vo II kur­se tei­sę stu­di­juo­jan­tis Klau­di­jus Šir­ve­lis. Iš 25 ga­na su­dė­tin­go tes­to klau­si­mų jis tei­sin­gai at­sa­kė į 14. Ka­dan­gi sa­vo gru­pė­je Klau­di­jus bu­vo vie­nin­te­lis, jis taip pat da­ly­vaus gruo­džio 1 die­ną vyk­sian­čia­me II eg­za­mi­no tu­re.

Kon­sti­tu­ci­jos eg­za­mi­ne šie­met pir­mą kar­tą sėk­min­gai „de­biu­ta­vęs“ ta­ry­bos na­rys gy­dy­to­jas Gin­ta­ras Ple­vo­kas ma­no, kad to­kia­me eg­za­mi­ne bent kar­tą gy­ve­ni­me tu­rė­tų da­ly­vau­ti kiek­vie­nas pi­lie­tis. G. Ple­vo­kas pri­si­pa­ži­no, kad prieš eg­za­mi­ną kon­sti­tu­ci­ją įdė­miai per­skai­tė. Ir nors įsi­ti­ki­no, kad pats jos tik­rai ne­pa­žei­džia, do­ku­men­te at­ra­do da­ly­kų, apie ku­riuos lig tol ne­ži­no­jo.

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų