Kovos pasauliniame superturnyre

Lap­kri­čio 10 die­ną, šeš­ta­die­nį, Vil­niu­je, SIEMENS are­no­je, vyks pa­sau­li­nis bu­ši­do su­per­tur­ny­ras HERO‘S WORLD SERIES 2012. Jam ren­gia­si ir du ko­vų meist­rai iš Uk­mer­gės – Te­odo­ras Aukš­tuo­lis bei Min­dau­gas Verž­bic­kas.

 

Uk­mer­gė iš­au­gi­no ne vie­ną ži­no­mą im­ty­nių ko­vų meist­rą, tarp ku­rių – per­ga­les tur­ny­ruo­se ski­nan­tis Te­odo­ras Aukš­tuo­lis.

Ren­gi­nio or­ga­ni­za­to­riai sir­ga­liams ža­da ne­pa­mirš­ta­mų vaiz­dų, nes į ko­vas stos tik ge­riau­sie­ji iš ge­riau­sių­jų. Gar­bės, šlo­vės ir ryž­to ku­pi­no­se ko­vo­se su­si­tiks pa­sau­lio iš­rink­tie­ji, at­sto­vau­jan­tys sa­vo ša­liai ir ko­vos sti­liui.

Ger­bė­jai kvie­čia­mi ne­pra­leis­ti pro­gos pa­jus­ti ad­re­na­li­no sko­nį, ste­bint Ja­po­ni­jos, An­gli­jos, Len­ki­jos, Ka­zach­sta­no, Olan­di­jos, Vo­kie­ti­jos, Lat­vi­jos, Es­ti­jos ir Lie­tu­vos spor­ti­nin­kus.

Šia­me su­per­tur­ny­re uk­mer­giš­kis T. Aukš­tuo­lis (svo­rio ka­te­go­ri­ja – 93 kg, s. k. CUNAMIS / UKMERGĖS DZIUDO KLUBAS) su­si­kaus su ko­vo­to­ju iš Vo­kie­ti­jos Hen­drik Os­chmann. Įspū­din­gai at­ro­dan­tis vo­kie­tis yra lai­ko­mas stip­riau­siu Vo­kie­ti­jos MMA ko­vo­to­ju svo­rio ka­te­go­ri­jo­je iki 93 kg. Pra­ėju­sia­me HERO’S 2011 tur­ny­re vo­kie­tis ko­vo­jo su lie­tu­viu Egi­di­ju­mi Va­la­vi­čiu­mi. Hen­drik sa­ko: „Pri­va­lau re­a­bi­li­tuo­ti sa­vo ge­rą var­dą, tad grįž­tu pa­de­monst­ruo­ti sa­vo sir­ga­liams grei­tos ir gra­žios per­ga­lės.“

Vie­no­je iš la­biau­siai in­tri­guo­jan­čių va­ka­ro ko­vų su­si­kaus ir uk­mer­giš­kis M. Verž­bic­kas (77 kg, UKMERGĖS DZIUDO s. k.). Lie­tu­vį ja­po­nai jau pa­krikš­ti­jo pra­var­de „as­sas­sin“ už šal­tak­rau­jiš­ku­mą ko­vos me­tu.

Šį kar­tą Min­dau­gas su­si­kaus su An­gli­jos ko­vo­to­ju Ty­ren Pal­mer, at­sto­vau­jan­čiu gar­sia­jam An­gli­jos klu­bui „Com­bat Sports Aca­de­my“. T. Pal­mer me­ta iš­šū­kį Min­dau­gui sa­ky­da­mas, jog tai bus kerš­tas už Min­dau­go per­ga­lę prieš jo klu­bo ir tre­ni­ruo­čių drau­gą Craig Ro­o­ney An­gli­jo­je vy­ku­sia­me bu­ši­do tur­ny­re. Ko­vos me­tu nar­su­sis an­glas sieks at­sta­ty­ti su­svy­ra­vu­sią sa­vo klu­bo bei vi­sų An­gli­jos ko­vo­to­jų re­pu­ta­ci­ją.

T. Aukš­tuo­lio dar lau­kia ko­va Šve­di­jo­je lap­kri­čio 16 die­ną. M. Verž­bic­kas lap­kri­čio 30 die­ną ko­vos Lon­do­ne, o gruo­džio 16 die­ną lau­kia ko­va To­ki­ju­je, Ja­po­ni­jo­je.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų