Kreipėsi į generalinę prokuratūrą

Uk­mer­gės ra­jo­no ta­ry­bos na­rys so­cial­de­mok­ra­tas Arū­nas Du­dė­nas krei­pė­si į Ge­ne­ra­li­nę pro­ku­ra­tū­rą dėl vie­šo in­te­re­so gy­ni­mo – gy­ven­to­jų gau­na­mų są­skai­tų iš „Mies­to ener­gi­jos“ už va­di­na­mą skai­tik­lio mo­kes­tį.

Jau be­veik dve­jus me­tus uk­mer­giš­kiai už tie­kia­mą ši­lu­mą tu­ri mo­kė­ti dviem tie­kė­jams – ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės įmo­nei „Uk­mer­gės ši­lu­ma“ ir bu­vu­siam ši­lu­mos ūkio nuo­mi­nin­kui „Mies­to ener­gi­ja“.

Nors ši­lu­mos pas­ta­ro­ji įmo­nė ne­tei­kia, vi­siems cen­tra­li­zuo­tos ši­lu­mos gavėjams kartą per mė­ne­sį siun­čia maž­daug ke­tu­rių li­tų są­skai­tas. Esą jas rei­kia ap­mo­kė­ti, nes ši­lu­mą tie­kian­ti sa­vi­val­dy­bės įmo­nė nė­ra pe­rė­mu­si karš­to van­dens skai­tik­lių. Jie esą pri­klau­so „Mies­to ener­gi­jai“ ir ši jais rū­pi­na­si.

Šį klau­si­mą ra­jo­no gy­ven­to­jai ne kar­tą kė­lė į vie­šu­mą ir per spau­dą, ir įvai­rių su­si­ti­ki­mų me­tu. Ra­jo­no va­do­vai vi­suo­met ra­gi­no žmo­nes mo­kes­čio ne­mo­kė­ti.

„Šiuo klau­si­mu į ma­ne krei­pė­si daug žmo­nių. Ne­kar­tą kė­liau jį sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bo­je, ta­čiau at­sa­kin­gų sa­vi­val­dy­bės dar­buo­to­jų at­sa­ky­mai bu­vo pa­pras­ti – tie­siog ne­mo­kė­ti šio mo­kes­čio. Ta­čiau to­kio at­sa­ky­mo ne­pa­kan­ka, jis tu­ri bū­ti pa­grįs­tas ir ar­gu­men­tuo­tas. Na­tū­ra­lu, kad da­lis gy­ven­to­jų, bi­jo­da­mi dels­pi­ni­gių ir ant­sto­lių, vis­gi ap­mo­kė­jo iš­ra­šy­tas są­skai­tas“, – sa­ko A. Du­dė­nas.

Jo įsi­ti­ki­ni­mu, pa­aiš­kė­jus ga­lu­ti­niam teis­mo spren­di­mui dėl su­tar­ties nu­trau­ki­mo, ne­lie­ka abe­jo­nių, kad mi­nė­to mo­kes­čio ne­be­rei­kės mo­kė­ti. Ta­čiau kas bus su gy­ven­to­jų jau su­mo­kė­tais mo­kes­čiais?

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų