Lankėsi Nyderlandų ambasadorius

Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė­je ant­ra­die­nį lan­kė­si Ny­der­lan­dų am­ba­sa­do­rius Lie­tu­vos Res­pub­li­ko­je Kor­nel Wil­lem Spa­ans. Sve­čią do­mi­no ver­slo plėt­ros ir in­ves­ta­vi­mo ga­li­my­bės.

 

Ži­vi­lės Moc­ku­tės nuotr. Mero dovanos – am­ba­sa­do­riui Kor­nel Wil­lem Spa­ans.

Uk­mer­gė­je Ny­der­lan­dų am­ba­sa­do­rius ap­si­lan­kė už­da­ro­sio­se ak­ci­nė­se ben­dro­vė­se „Tex­ti­li­te“ ir „Gros­so Mo­da Lit­hu­a­nia“. Šių ben­dro­vių sa­vi­nin­kai – Olan­di­jos fir­ma „Gros­so Mo­da Ny­der­land“.

„Tex­ti­li­tei“ va­do­vau­jan­ti Ge­no­vai­tė Na­vi­kie­nė su­pa­žin­di­no am­ba­sa­do­rių su įmo­nių vyk­do­ma veik­la, ga­my­bos pro­ce­sais.

Su­si­ti­ki­me su ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės at­sto­vais am­ba­sa­do­rius iš­sa­kė nuo­mo­nę, kad Lie­tu­va yra svar­bus eko­no­mi­nis part­ne­ris Ny­der­lan­dams.  Šie ge­ri san­ty­kiai tu­ri bū­ti plė­to­ja­mi ir at­ei­ty­je.

Ra­jo­no me­ras Al­gir­das Ko­pūs­tas pri­sta­tė sve­čiui Uk­mer­gės ra­jo­ną, pa­si­džiau­gė pra­mo­ni­nę veik­lą vyk­dan­čio­mis įmo­nė­mis, ge­rai iš­vys­ty­ta me­die­nos ir me­ta­lo ap­dir­bi­mo pra­mo­ne.  At­sa­ky­da­mas į am­ba­sa­do­riaus klau­si­mą apie ES ir ki­tų fon­dų lė­šų nau­do­ji­mą me­ras pa­si­džiau­gė, kad Uk­mer­gė – vie­nin­te­lis mies­tas Lie­tu­vo­je, ku­ria­me re­no­vuo­ti vi­si vai­kų dar­že­liai.

Kul­tū­ros ir vie­šų­jų ry­šių sky­riaus ve­dė­ja Lo­li­ta Ge­ruls­kie­nė pri­sta­tė vyks­tan­čius kul­tū­ros ren­gi­nius la­biau­siai ak­cen­tuo­da­ma Tarp­tau­ti­nį būg­nų ir per­ku­si­jos fes­ti­va­lį. Šis tra­di­ci­nis ren­gi­nys pri­trau­kia di­de­lį bū­rį at­li­kė­jų iš įvai­rių pa­sau­lio ša­lių. Su­si­ti­ki­mo me­tu bu­vo ap­tar­ta ga­li­my­bė at­ei­nan­čiuo­se ren­gi­niuo­se pa­si­kvies­ti at­li­kė­jų ir iš Olan­di­jos.

Stra­te­gi­nės plėt­ros ir in­ves­ti­ci­jų sky­riaus ve­dė­ja Ri­ma Boš­ke­vi­čie­nė su­pa­žin­di­no am­ba­sa­do­rių  su ra­jo­ne vyk­do­mais pro­jek­tais „Užu­gi­rio (A. Sme­to­nos) dva­ro pri­tai­ky­mas tu­riz­mo reik­mėms“ ir „Bu­vu­sio ka­ri­nio mies­te­lio te­ri­to­ri­jos tvar­ky­mas“. Ti­ki­ma­si, kad jie ga­lė­tų su­do­min­ti už­sie­nio in­ves­tuo­to­jus.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų