Lankėsi sveikatos apsaugos ministras

Ar­tė­jant ru­de­nį vyk­sian­tiems Sei­mo rin­ki­mams ša­lies po­li­ti­kai tam­pa vis ak­ty­ves­ni.

Pra­ėju­sią sa­vai­tę ra­jo­ne lan­kė­si svei­ka­tos ap­sau­gos mi­nist­ras Rai­mon­das Šu­kys bei mi­nist­ro pa­ta­rė­jas Vy­tau­tas Ta­rai­lė. Sve­čiai su­si­ti­ko su ra­jo­no bei Uk­mer­gės svei­ka­tos įstai­gų va­do­vais. Tai pir­ma­sis R. Šu­kio kaip svei­ka­tos ap­sau­gos mi­nist­ro ap­si­lan­ky­mas Uk­mer­gė­je.

 

Ži­vi­lės Moc­ku­tės nuotr. Mi­nist­ras vaikš­ti­nė­jo po li­go­ni­nę.

Mi­nis­te­ri­jos at­sto­vus pri­ėmė sa­vi­val­dy­bės me­ras Al­gir­das Ko­pūs­tas, me­ro pa­va­duo­to­jas Re­gi­man­tas Ba­ra­vy­kas, ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­rius Juo­zas Varž­ga­lys bei sa­vi­val­dy­bės gy­dy­to­jas Vy­tau­tas Mo­tie­jū­nas. Bu­vo ap­tar­ta pro­jek­ti­nė li­go­ni­nės veik­la, fi­nan­sa­vi­mo bei nau­jų pro­jek­tų tei­ki­mo ga­li­my­bės.

Sa­vi­val­dy­bės sa­lė­je su mi­nist­ru su­si­ti­ko Uk­mer­gės ra­jo­no svei­ka­tos įstai­gų va­do­vai. Vy­ku­sios dis­ku­si­jos dau­giau­siai pa­lie­tė pir­mi­nės svei­ka­tos prie­žiū­rą Uk­mer­gė­je. Mi­nist­ras iš­sa­kė pa­gei­da­vi­mą, kad di­des­nis dė­me­sys bū­tų ski­ria­mas pre­ven­ci­nių pro­gra­mų pa­slau­goms, ska­ti­na­ma in­for­ma­ci­jos sklai­da.

VšĮ Uk­mer­gės li­go­ni­nės vy­riau­sia­sis gy­dy­to­jas Al­gi­man­tas Ve­lič­ka pa­ro­dė mi­nist­rui li­go­ni­nė­je įgy­ven­din­tus pro­jek­tus, pri­sta­tė įstai­gos dar­bą. Mi­nist­ras pa­si­džiau­gė, kad da­ly­vau­da­mi pro­jek­te „Vi­du­rio ir Va­ka­rų Lie­tu­vos gy­ven­to­jų ser­ga­mu­mo ir mir­tin­gu­mo nuo šir­dies ir krau­ja­gys­lių li­gų ma­ži­ni­mas mo­der­ni­zuo­jant ir op­ti­mi­zuo­jant svei­ka­tos prie­žiū­ros sis­te­mos in­fra­struk­tū­rą bei tei­kia­mas pa­slau­gas“ uk­mer­giš­kiai pa­sie­kė ge­rų re­zul­ta­tų.

Mi­nist­ras iš­sa­kė lū­kes­čius, kad bus tę­sia­mos de­ry­bos su Šir­vin­tų ra­jo­no li­go­ni­nės va­do­vais dėl šių įstaigų su­jun­gi­mo.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų