Ri­ma BOŠKEVIČIENĖ

Uk­mer­gės mo­te­rų krep­ši­nio klu­bo pre­zi­den­tė

 

Uk­mer­giš­kių ko­man­da – „Le­do fes­ti­va­ly­je“.

Es­ti­jos ne­pri­klau­so­my­bės die­nos pro­ga Per­nu mies­te vy­ko „Le­do fes­ti­va­lis 2012“. Jo me­tu vi­są sa­vai­tę mies­te vy­ko įvai­rūs ren­gi­niai – mies­to mu­gė, kon­cer­tai, pa­ro­dos, le­do skulp­tū­rų ple­ne­ras, įvai­rios žie­mos spor­to pra­mo­gos, snieg­len­ti­nin­kų, le­do ri­tu­lio, sli­di­nė­ji­mo var­žy­bos.

Krep­ši­nio mė­gė­jus į di­de­lį spor­to kom­plek­są su­kvie­tė tarp­tau­ti­nis Le­do tur­ny­ras, ku­ria­me da­ly­va­vo Uk­mer­gės mo­te­rų krep­ši­nio klu­bo sen­jo­rių ko­man­da.

Tur­ny­re da­ly­va­vo aš­tuo­nios moks­lei­vių, še­šios mo­te­rų bei de­šimt vy­rų ko­man­dų. Mo­te­rų tur­ny­ras bu­vo su­reng­tas dau­giau nei 35 m. am­žiaus gru­pė­je. Ja­me da­ly­va­vo ko­man­dos iš Es­ti­jos, Lat­vi­jos, Lie­tu­vos ir Ru­si­jos.

Uk­mer­giš­kės po­gru­py­je žai­dė kar­tu su lat­vė­mis bei ru­sė­mis. Po at­kak­lios ko­vos jos li­ko ant­ros, to­dėl ki­tą die­ną ko­vo­jo dėl tre­čio­sios vie­tos. De­ja, sėk­mė ly­dė­jo es­tes, ku­rios ir iš­ko­vo­jo pri­zi­nes vie­tas. Vy­rų tur­ny­re taip pat da­ly­va­vo lie­tu­vių ko­man­da iš Rad­vi­liš­kio, ku­ri jau ne pir­mus me­tus rung­ty­niau­ja to­kia­me tur­ny­re. Jiems sėk­mė bu­vo pa­lan­kes­nė – fi­na­le, ne­pa­vy­kus įveik­ti es­tų, lie­tu­viai li­ko an­tri.

Tur­ny­ro me­tu už­si­mez­gė drau­gys­tė su Es­ti­jos, Lat­vi­jos bei Ru­si­jos ko­man­do­mis, pa­si­keis­ta ben­dra in­for­ma­ci­ja, kon­tak­tais. Šio­se ša­ly­se kas­met taip pat vyks­ta su­au­gu­sių­jų spor­to žai­dy­nės bei įvai­rūs tur­ny­rai.

Šven­tė­je da­ly­va­vęs Sankt Pe­ter­bur­go su­au­gu­sių­jų spor­to or­ga­ni­za­ci­jos „Ru­si­ja“ va­do­vas Alek­san­dras Sa­zo­nen­ko sa­kė, kad jų ko­man­dos mie­lai at­vyk­tų į Uk­mer­gę.

Uk­mer­gės mo­te­rų krep­ši­nio ko­man­da taip pat lau­kia­ma Sankt Pe­ter­bur­ge ren­gia­muo­se tarp­tau­ti­niuo­se krep­ši­nio tur­ny­ruo­se.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų