Maironio gatvėje situacija grėsminga

Mai­ro­nio gat­vės gy­ven­to­jų kan­try­bės tau­rė per­pil­dy­ta. Į re­dak­ci­ją pa­skam­bi­nu­si šios gat­vės gy­ven­to­ja An­ge­lė pa­sa­ko­jo, kad gy­ven­ti „ap­ka­suo­se“ žmo­nėms jau nu­si­bo­do. Ka­dan­gi jo­kie dar­bai pas­ta­ruo­ju me­tu ne­vyks­ta, gy­ven­to­jai da­ro iš­va­das, kad pra­si­dė­jęs šil­dy­mo se­zo­nas jų gat­vę ga­li ir ap­lenk­ti.

 Li­gi­ta JUODVALKIENĖ

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Mai­ro­nio gat­vės ši­lu­mi­nė tra­sa jau bai­gia ap­aug­ti žo­le.

Ši­lu­mi­nę tra­są Mai­ro­nio gat­vė­je UAB „Sta­ty­bos mon­ta­vi­mo dar­bai“ klo­ti pra­dė­jo pa­va­sa­rį. Anot di­rek­to­riaus Val­do Pet­ro­nio, dar­bus įmo­nė tu­rė­jo baig­ti dar va­sa­ros pra­džio­je. Dar­bai pra­dė­jo strig­ti, kuo­met sa­vi­val­dy­bė nu­trau­kė nuo­mos su­tar­tį su ši­lu­mos ūkio nuo­mi­nin­ku UAB „Mies­to ener­gi­ja“. Su šia ben­dro­ve „Sta­ty­bos mon­ta­vi­mo dar­bai“ su­da­riu­si su­tar­tį pa­klo­ti ši­lu­mi­nę tra­są.

V. Pet­ro­nis sa­ko, kad dėl ne­si­bai­gian­čio gin­čo tarp sa­vi­val­dy­bės ir ši­lu­mos ūkio nuo­mi­nin­ko Mai­ro­nio gat­vė ta­po jų ka­ro lau­ku, o gy­ven­to­jai ta­po sa­vo­tiš­kais įkai­tais. Pa­sak pa­šne­ko­vo, ar­tė­jant šil­dy­mo se­zo­nui, si­tu­a­ci­ja tam­pa pa­kan­ka­mai grės­min­ga.

„Klau­si­mas ga­lė­tų bū­ti iš­spren­džia­mas la­bai leng­vai, bet tam rei­kia abie­jų ša­lių ge­ros va­lios bei no­ro ap­rū­pin­ti žmo­nes karš­tu van­de­niu“, – sa­ko di­rek­to­rius. Ta­čiau spren­di­mus rei­kė­tų pri­im­ti kuo ope­ra­ty­viau, nes pa­baig­ti dar­bus dar rei­kė­tų bent mė­ne­sio.

V. Pet­ro­nis ti­ki­na, kad de­da­mos pa­stan­gos pa­veik­ti UAB „Mies­to ener­gi­ja“ svei­ką pro­tą bei są­ži­nę. Ne­se­niai įmo­nė kar­tu su UAB „Uk­mer­gės ši­lu­ma“ pa­tei­kė UAB „Mies­to ener­gi­ja”  ge­ne­ra­li­niam di­rek­to­riui Ar­tū­rui Stra­vins­kui pa­siū­ly­mą ir su­si­ta­ri­mo pro­jek­tą dėl ob­jek­to už­sa­ko­vo tei­sių  ir pa­rei­gų per­lei­di­mo UAB „Uk­mer­gės ši­lu­ma“. Ta­čiau iki šio­lei jo­kio at­sa­ky­mo iš ad­re­sa­to ne­ga­vo.

UAB „Mies­to ener­gi­ja“ di­rek­to­rius A. Stra­vins­kas tei­gia, kad vyks­tant ši­lu­mos ūkio pe­rė­mi­mui, tur­tą ant­sto­liai per­da­vė sa­vi­val­dy­bei. Jai per­duo­ta ir Mai­ro­nio gat­vės ši­lu­mi­nė tra­sa. „Raš­tu krei­pė­mės į sa­vi­val­dy­bę, pa­tei­kę ke­le­tą pa­siū­ly­mų, ta­čiau mums iki šiol ne­bu­vo at­sa­ky­ta, kaip jie įsi­vaiz­duo­ja pro­ble­mos spren­di­mą“, – sa­ko jis. A. Stra­vins­kas at­si­sa­ko ves­ti de­ry­bas, jei ne­gaus at­sa­ky­mo iš sa­vi­val­dy­bės.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų