Mė­gu­čių šven­tė

 

Še­šuo­lių se­niū­ni­ja kas­met gra­žiai pa­mi­ni vis ki­to mies­te­lio šven­tes. Šven­tės jau vy­ko But­kū­nuo­se, Pi­lio­ny­se, Liau­šiuo­se, pa­čiuo­se Še­šuo­liuo­se. Pra­ėju­sį sa­vait­ga­lį gra­ži šven­tė vy­ko Mė­gu­čių kai­me.

Vil­ma NEMUNAITIENĖ

Še­šuo­lių se­niū­nas Jo­nas Dik­čius pa­sa­ko­jo, kad ko­lū­kių lai­kais Mė­gu­čiai bu­vo pui­kiai be­si­tvar­kan­tis, vie­nas iš pen­kių tvir­čiau­sių ra­jo­ne, Ma­ry­tės Mel­ni­kai­tės var­du pa­va­din­tas ūkis. Jo žmo­nių gar­bei į kai­mą bu­vo at­ga­ben­tas ir pa­sta­ty­tas di­džiu­lis ak­muo, o ant jo pri­kal­ta len­ta su ko­lū­kio pa­va­di­ni­mu.

 

 

Už su­reng­tą šven­tę se­niū­nui Jo­nui Dik­čiui – gė­lių puokš­tė.

 

Ak­me­nį pa­šven­ti­no Še­šuo­lių pa­ra­pi­jos kle­bo­nas Juo­zas Dab­ra­vols­kis.
Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr.

Pra­ėjus ke­lioms de­šim­tims me­tų da­bar nu­tar­ta ak­me­ny­je iš­kal­ti Mė­gu­čių kai­mo var­dą ir pri­tvir­tin­ti me­ta­li­nį kry­žių.

Prieš šven­tę Še­šuo­lių kle­bo­nas Juo­zas Dab­ra­vols­kis au­ko­jo šven­tas mi­šias. Po jų vi­si rin­ko­si prie at­nau­jin­to, kry­žiu­mi pa­da­bin­to kai­mo ak­mens. Kry­žių nu­kal­di­no UAB „Gins­ta­tas“, va­do­vau­ja­ma Gin­to Žit­lins­ko.

Šven­tės me­tu ak­me­nį kle­bo­nas pa­šven­tin­o, prie jo bu­vo su­gie­do­tos gies­mės, se­niū­nas J. Dik­čius pa­si­džiau­gė darbš­čiais kai­mo žmo­nė­mis, šią va­sa­rą pa­gal iš­ga­les iš­gra­žin­to­mis jo apy­lin­kė­mis, pa­bė­do­jo dėl pro­ble­mų, ku­rias dar teks iš­spręs­ti.

Dau­giau nei 40 me­tų Še­šuo­liuo­se gy­ve­nan­čiam se­niū­nui pa­žįs­ta­mos vi­sos žmo­nių bė­dos. Mė­gu­čių gy­ven­to­jams rei­ka­lin­gas van­den­tie­kis, gat­vės ap­švie­ti­mas. Ta­čiau kol kas šie dar­bai „ne­įkan­da­mi“.

Po šven­tų mi­šių pa­šven­ti­nus pa­min­klą kai­mo žmo­nės rin­ko­si į va­ka­ro­nę.

Se­niū­nas ti­ki­si, kad gra­ži tra­di­ci­ja kas­met pa­mi­nė­ti se­niū­ni­jos mies­te­lių šven­tes bus tę­sia­ma.

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar tikite, kad Baltarusijoje Lukašenka atsistatydins?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų