Mokinius ketino vežti būdamas neblaivus

Į įvai­rius skan­da­lus vis pa­ten­ka ne tik mū­sų ra­jo­no va­do­vai, bet ir pa­pras­ti sa­vi­val­dy­bės dar­buo­to­jai. Penk­ta­die­nį prie vai­ro su­lai­ky­tas ne­blai­vus mo­kyk­li­nio au­to­bu­siu­ko vai­ruo­to­jas.

 

Ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to bu­dė­to­jai va­sa­rio 1-osios ry­tą ga­vo ano­ni­mi­nį pra­ne­ši­mą, kad gel­to­no­jo au­to­bu­siu­ko vai­ruo­to­jas iš Krikš­tė­nų kai­mo į Uk­mer­gės „Ši­lo“ pa­grin­di­nę mo­kyk­lą ke­ti­na vež­ti vai­kus, ta­čiau pats yra ne­blai­vus.

Apie 7 val. po­li­ci­jos pa­tru­liai Krikš­tė­nuo­se su­stab­dė mo­kyk­li­nį au­to­bu­siu­ką. Vai­ruo­to­jo J. J. blai­vu­mas bu­vo pa­tik­rin­tas al­ko­tes­te­riu. Jis įpū­tė 0,69 pro­mi­lės, tai yra leng­vas gir­tu­mo laips­nis. Pa­žei­dė­jas bu­vo nu­ša­lin­tas nuo vai­ra­vi­mo, jam su­ra­šy­tas ad­mi­nist­ra­ci­nės tei­sės pa­žei­di­mo pro­to­ko­las.

Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to at­sto­vė spau­dai As­ta Kro­ger­tie­nė pri­me­na: ad­mi­nist­ra­ci­nės tei­sės pa­žei­di­mų ko­dek­so 126 str. 1 d. nu­ma­ty­ta, kad trans­por­to prie­mo­nių vai­ra­vi­mas esant ne­blai­viam, kai nu­sta­to­mas leng­vas gir­tu­mo laips­nis, už­trau­kia bau­dą vai­ruo­to­jams nuo vie­no tūks­tan­čio iki vie­no tūks­tan­čio pen­kių šim­tų li­tų su tei­sės vai­ruo­ti trans­por­to prie­mo­nes at­ėmi­mu nuo vie­ne­rių me­tų iki vie­ne­rių me­tų še­šių mė­ne­sių.

Po­li­ci­ja yra dė­kin­ga pi­lie­tiš­kiems ra­jo­no gy­ven­to­jams, ku­rie nė­ra abe­jin­gi ir pa­ste­bė­ję pa­žei­dė­jus apie tai pra­ne­ša. Tai pa­de­da iš­veng­ti ne­lai­mių ir tam­pa draus­mi­nan­čiu pa­vyz­džiu.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų