Li­gi­ta JUODVALKIENĖ

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Pa­va­sa­rį iš kon­tei­ne­rių šiukš­lės „li­pa“ la­biau­siai.

Pa­li­var­kų kai­me gy­ve­nan­tis Vin­cen­tas pri­mi­nė ak­tu­a­lią at­lie­kų rū­šia­vi­mo te­mą. Vy­ras pa­sa­ko­jo na­muo­se su­kau­pęs ne­ma­žai plas­ti­ki­nių bu­te­lių. At­ve­žė juos į Uk­mer­gę ir no­rė­jo iš­mes­ti į  spe­cia­liai plas­ti­ki­nėms at­lie­koms skir­tą kon­tei­ne­rį. Ta­čiau pri­va­žia­vęs prie Duks­ty­nos mik­ro­ra­jo­ne esan­čių kon­tei­ne­rių pa­ma­tė, kad jie pil­ni. Ban­dė vež­ti ki­tur  – ir ten pil­ni.

„Par­si­ve­žiau vi­sus na­mo. Tik­riau­siai teks kaip ir ki­tiems mes­ti juos prie ben­drų at­lie­kų. O juk tiek daug kal­ba­ma, per te­le­vi­zi­ją ro­do­ma apie at­lie­kų rū­šia­vi­mą“, – ap­gai­les­ta­vo vy­ras.

UAB „Uk­mer­gės ver­smė“ di­rek­to­rius ser­vi­sui Vla­di­mi­ras No­vo­sio­lo­vas sa­ko, kad pa­va­sa­ris – at­lie­kų tvar­ky­to­jams pats sun­kiau­sias me­tas. Tvar­ko­si, kuo­pia­si na­mus vi­si, būs­tus re­mon­tuo­ja­si – kon­tei­ne­riai kaip mat pri­si­pil­do. Net sa­vait­ga­liais įmo­nės au­to­mo­bi­liai ra­tus po mies­tą su­ka kon­tei­ne­rius tuš­tin­da­mi. Jų iš vi­so „Uk­mer­gės ver­smė“ tu­ri še­šis.

Jei per pir­mą­jį šių me­tų ket­vir­tį su­rink­ta ir iš­vež­ta 1900 to­nų at­lie­kų, tai vien per ba­lan­džio mė­ne­sį šis skai­čius iš­au­go iki 1500 to­nų.

Spar­čiau ne­gu bet ka­da už­pil­do­mi ir rū­šia­vi­mui skir­ti kon­tei­ne­riai, į ku­riuos ren­ka­me stik­lą, po­pie­rių bei plas­ti­ką. Jų ra­jo­ne pa­sta­ty­ta apie 200.

Rū­šia­vi­mui skir­tus kon­tei­ne­rius įmo­nė iš­tuš­ti­na maž­daug kas tris sa­vai­tes. „Tik­rai ne­va­žiuo­jam spe­cia­liai dėl ke­le­to pil­nų kon­tei­ne­rių. Kai jau pri­si­pil­do be­veik vi­si, tuo­met ir su­ren­kam“, – sa­ko pa­šne­ko­vas.

At­si­ve­žus į sa­vo įmo­nės te­ri­to­ri­ją, vi­suo­met ten­ka dar kar­tą rū­šiuo­tas at­lie­kas per­rink­ti. Anot V. No­vo­sio­lo­vo, ko tik ten ne­bū­na...

Jis ma­no, kad dar ge­gu­žės mė­ne­sį bus pro­ble­mų, o pas­kui at­lie­kų su­ma­žės ir įmo­nės dar­buo­to­jams ne­rei­kės vers­tis per gal­vas. O ša­lia kon­tei­ne­rių bus di­des­nė tvar­ka nei da­bar...

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų