Nubusti, prisikelti ir daryti gerus darbus kasdien…

Al­mi­ra MOLČANOVA

LSB Uk­mer­gės sky­riaus biu­ro

va­do­vė

Iš­gy­ve­nę tam­sų lai­ko­tar­pį, su­lau­kė­me  šv. Ve­ly­kų. Žo­dis Ve­ly­kos (Ve­li­kij dien) kil­di­na­mas iš sla­vų kal­bos), tai – Di­džo­ji die­na, di­dy­sis vir­smas, kai gam­ta, mi­ru­si žie­mą, at­gims­ta pa­va­sa­rį. Tai at­gi­mi­mo, at­si­nau­ji­ni­mo ir pa­va­sa­rio pra­džia – Kris­taus Pri­si­kė­li­mo die­na.

 

Sa­ma­rie­čių šven­tė.

No­rė­da­mi pra­skaid­rin­ti sa­vo sie­lą ir pra­džiu­gin­ti ki­tus, Uk­mer­gės sa­ma­rie­čiai, pri­da­žę gra­žių mar­gu­čių, sku­bė­jo į Del­tu­vos se­ne­lių na­mus. Pa­svei­kin­ti se­ne­lius su šv. Ve­ly­ko­mis jau ta­po mū­sų tra­di­ci­ja.

Šį kar­tą ini­cia­ty­vos ėmė­si lop­še­lio-dar­že­lio „Bu­ra­ti­nas“ sa­ma­rie­tės su sa­vo auk­lė­ti­niais.

Sma­gu, kad nuo ma­žu­mės vai­kams skie­pi­ja­mas gė­ris, at­jau­ta, auk­lė­ti­niai su­pa­žin­di­na­mi su tra­di­ci­jo­mis. La­bai ma­lo­nu, jog ta­me pro­ce­se ak­ty­viai da­ly­vau­ja ir auk­lė­ti­nių tė­ve­liai.

Mu­zi­kos va­do­vė Žid­ro­nė Gru­žaus­kie­nė kar­tu su sa­vo ko­le­gė­mis Ri­ma Aug­lie­ne, Al­da Pet­ro­nie­ne, Gied­re Ra­dio­no­vie­ne ir Vil­ma Sa­vei­kie­ne daug re­pe­ta­vo su prieš­mo­kyk­li­nio ug­dy­mo „Nykš­tu­kų“ gru­pės vai­kais ir pa­ruo­šė nuo­tai­kin­gą pa­si­ro­dy­mą.

Se­ne­lius pa­svei­ki­no Ve­ly­kė (Vil­ma Sa­vei­kie­nė), ne­ši­na pil­nu krep­šiu mar­gu­čių. Vai­ku­čiai įtei­kė se­ne­liams po mar­gu­tį ir pa­lin­kė­jo svei­ka­tos.

Sa­ma­rie­čiai at­ve­žė se­ne­liams vil­no­nių ko­ji­nių, ku­rias nu­mez­gė mū­sų sen­jo­rė Bi­ru­tė Knei­žie­nė, mais­to pa­pil­dų bei ki­tų do­va­nė­lių.

At­si­dė­ko­da­mos už gra­žų pa­si­ro­dy­mą so­cia­li­nės dar­buo­to­jos As­ta Za­rem­bai­tė ir Ir­ma Vai­tai­tie­nė įtei­kė vai­ku­čiams di­de­lį mai­šą sal­dai­nių, ša­ko­tį ir se­ne­lių da­ry­tą va­zą gė­lėms.

Na­mo vai­kai va­žia­vo pil­ni įspū­džių. Šyp­so­jo­si ir auk­lė­to­jos. „Taip ge­ra šir­dy­je“, – sa­kė dar­že­lio di­rek­to­rė Ri­ta Jakš­tie­nė.

Da­ry­ki­me ge­rus dar­bus kas­dien! Ne­bū­ti­nai di­de­lius, pri­vers­ki­me žmo­gų nu­si­šyp­so­ti, juk tai nie­ko ne­kai­nuo­ja...

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų