Kol vie­ni links­mi­na­si, ki­tiems šven­tės – įtemp­tas me­tas. Ta­čiau šias nau­ja­me­ti­nes šven­tes me­di­kai va­di­na pa­kan­ka­mai ra­mio­mis ir su ypa­tin­gais at­ve­jais sa­ko ne­su­si­dū­rę.

 


 

Anot Uk­mer­gės pir­mi­nės svei­ka­tos prie­žiū­ros cen­tro grei­to­sios me­di­ci­nos pa­gal­bos sky­riaus ve­dė­jos Ju­di­tos Ma­to­nie­nės, iš­skir­ti­nių kvie­ti­mų šven­ti­nį sa­vait­ga­lį ne­su­lauk­ta. Me­di­kai ne sy­kį bu­vo kvies­ti pa­dė­ti įvai­rių trau­mų pa­ty­ru­sie­siems. Daž­niau­siai, pa­sak ve­dė­jos, pa­aiš­kė­da­vo, kad jos – ne­blai­vių gy­ven­to­jų šven­ti­mo pa­da­ri­nys. Pa­gal­bos šau­kė­si ir su­muš­ti ar ki­taip nu­ken­tė­ję žmo­nės.

Nau­ja­me­ti­nės šven­tės ne vi­sa­da sėk­min­gos fe­jer­ver­kų mė­gė­jams. Lai­mė, šio­mis die­no­mis uk­mer­giš­kiai bu­vo at­sar­ges­ni, ir di­de­lių trau­mų iš­veng­ta. Nau­ja­me­tę nak­tį į Uk­mer­gės li­go­ni­nės Pri­ėmi­mo ir sku­bios pa­gal­bos sky­rių krei­pė­si tik vie­nas pi­lie­tis. Jis, pa­sak li­go­ni­nės vy­riau­sio­jo gy­dy­to­jo Al­gi­man­to Ve­lič­kos, sprog­din­da­mas pe­tar­dą ap­si­de­gi­no ran­ką. Su­tei­kus pa­gal­bą, pa­cien­tas bu­vo iš­leis­tas į na­mus.

Tuo me­tu po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tas pra­ne­ša, jog dėl ne­at­sar­gaus pe­tar­dų sprog­di­ni­mo bu­vo už­re­gist­ruo­ti 3 pra­ne­ši­mai. At­sto­vė spau­dai As­ta Kro­ger­tie­nė in­for­ma­vo, jog 13 min. po vi­dur­nak­čio pa­skam­bi­nęs as­muo pra­ne­šė, kad pe­tar­da Klai­pė­dos g. iš­mu­šė bu­to lan­gą. 16 min. po vi­dur­nak­čio skam­bi­nu­si uk­mer­giš­kė skun­dė­si, kad kai­my­nai į jos na­mo pu­sę šau­do pe­tar­das.

Me­di­kų pa­gal­bos taip pat pri­rei­kė Tul­pia­kie­mio kai­mo gy­ven­to­jai, ku­ri su sū­nu­mi bu­vo iš­ėju­si šau­dy­ti pe­tar­dų ir vie­nas šū­vis ją su­ža­lo­jo.

Į li­go­ni­nę bu­vo pri­sta­ty­ti du as­me­nys dėl ap­si­nuo­di­ji­mo. 44-erių me­tų vy­riš­kis bu­vo ap­si­nuo­di­jęs me­di­ka­men­tais, o 19-me­tis uk­mer­giš­kis ap­si­nuo­di­jo al­ko­ho­liu.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų