Paaiškėjo visas kandidatų į Seimą sąrašas

Pa­ga­liau pa­aiš­kė­jo vi­si kan­di­da­tai, ku­rie Sei­mo na­rio man­da­to sieks ly­giai po mė­ne­sio vyk­sian­čiuo­se rin­ki­muo­se.

Sa­vo kan­di­da­tus Uk­mer­gės apy­gar­do­je ke­lia 12 po­li­ti­nių par­ti­jų. Kai ku­rios iš jų apie sa­vo kan­di­da­tus pra­bi­lo sau­sio pra­džio­je. O šią sa­vai­tę „kor­tas“ ati­den­gė ir li­ku­sios par­ti­jos – pa­aiš­kė­jo vi­sų į Sei­mą pre­ten­duo­jan­čių po­li­ti­kų pa­var­dės.

 

Gedimino Nemunaičio nuotr.

Par­ti­jos Tvar­ka ir tei­sin­gu­mas Uk­mer­gės rin­ki­mų apy­gar­do­je ke­lia­mas kan­di­da­tas – Dai­lis Al­fon­sas Ba­ra­kaus­kas, Lie­tu­vos so­cial­de­mok­ra­tų par­ti­jos – Ka­zys Gry­baus­kas, Dar­bo par­ti­jos – Ro­lan­das Ja­nic­kas.

Uk­mer­gės apy­gar­do­je kan­di­da­tuos Emig­ran­tų par­ti­jos ly­de­ris Juo­zas Mu­raus­kas. Ko­vo­to­jų už Lie­tu­vą są­jun­gos na­riai rin­ki­muo­se į Sei­mą de­le­guo­ja Vy­tau­tą Šus­taus­ką.

Tė­vy­nės są­jun­gos-Lie­tu­vos krikš­čio­nių de­mok­ra­tų kan­di­da­tė – Ja­ni­na Ga­liaus­kie­nė. Lie­tu­vos vals­tie­čių ir ža­lių­jų są­jun­ga siun­čia į rin­ki­mus Da­nu­tę Už­ku­rė­ly­tę.

Li­be­ra­lų są­jū­dis iš­kė­lė sa­vo kan­di­da­tę – Dai­vą Krikš­ta­po­nie­nę. Li­be­ra­lų ir cen­tro są­jun­gos iš­kel­tas kan­di­da­tas – Ar­tū­ras Me­lia­nas.

Nuo po­li­ti­nės par­ti­jos „Są­jun­gos TAIP“ Uk­mer­gės apy­gar­do­je Sei­mo na­rio man­da­to sieks Li­gi­tas Ker­na­gis.

Par­ti­jos „Drą­sos ke­lias“ kan­di­da­tas – Ju­lius Gird­vai­nis, Tau­ti­nin­kų są­jun­gos – Gin­ta­ras Son­gai­la.

Iš sa­va­ran­kiš­kai rin­ki­muo­se no­rė­ju­sių da­ly­vau­ti aš­tuo­nių pre­ten­den­tų li­ko du – Ju­lius Ka­zė­nas ir Min­dau­gas Kluo­nis.

Ko­vo 3 die­ną vyks rin­ki­mai į Sei­mą vien­man­da­tė­se Uk­mer­gės, Za­ra­sų–Vi­sa­gi­no bei Bir­žų–Ku­piš­kio apy­gar­do­se. Uk­mer­gė­je nau­jas Sei­mo na­rys bus ren­ka­mas vie­toj mi­ru­sio Ju­liaus Ve­sel­kos. Ki­to­se rin­ki­mų re­zul­ta­tai pa­nai­kin­ti dėl nu­sta­ty­tų šiurkš­čių pa­žei­di­mų.

Pa­kar­to­ti­niuose rin­ki­muose dėl Sei­mo na­rio man­da­to iš vi­so var­žy­sis 37 kan­di­da­tai.

Dau­giau­sia – 14 – yra Uk­mer­gės rin­ki­mų apy­gar­do­je, 12 – Za­ra­sų–Vi­sa­gi­no ir 11 – Bir­žų–Ku­piš­kio rin­ki­mų apy­gar­do­je.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų