Pakvietė į gerumo šventę

Ge­ru­mo šven­tė ne­abe­jin­guo­sius li­ki­mo nu­skriaus­tiems vai­kams su­kvie­tė į spe­cia­lio­jo ug­dy­mo cen­trą „Vy­tu­rė­lis“. Pa­sau­li­nės ne­įga­lių­jų die­nos pro­ga čia su­reng­tas įspū­din­gas kon­cer­tas.

 

Vai­do­tė ŠANTARIENĖ

 

Au­to­rės nuotr. Šven­ti­nė­je pro­gra­mo­je da­ly­va­vo ir pa­tys ma­žiau­si „Vy­tu­rė­lio“ ug­dy­ti­niai.

Ket­vir­ta­die­nį at­vy­ku­sius bi­čiu­lius, sve­čius iš sa­vi­val­dy­bės, ki­tų ug­dy­mo įstai­gų „Vy­tu­rė­lis“ pa­si­ti­ko jau ka­lė­diš­kai pa­si­puo­šęs.

Ta­čiau dau­giau­sia džiaugs­mo jo ben­druo­me­nei su­tei­kian­čios do­va­nos – la­bai že­miš­kos, nors... ne vi­sa­da įma­no­mos. Pa­sak di­rek­to­rės Ele­nos Še­me­tie­nės, di­džiau­siu ste­buk­lu lai­ko­ma, kai ne­kal­ban­tis ug­dy­ti­nis iš­ta­ria žo­dį, kai vai­kai iš­moks­ta val­dy­ti sa­vo ne­įga­lias ran­ke­les ir kur­ti rank­dar­bius, tvir­tė­ja jų ko­je­lės.

„Mes – vi­si skir­tin­gi, bet vi­si trokš­tam mei­lės, ge­ru­mo, ste­buk­lo, – svei­kin­da­ma sve­čius sa­kė di­rek­to­rė. – Mū­sų vai­kai ir­gi no­ri džiaug­tis, lauk­ti ste­buk­lų...“

Ren­gi­nio da­ly­viai ste­bė­jo­si pe­da­go­gų ir ug­dy­ti­nių pa­reng­tu kon­cer­tu, vai­kų, ka­muo­ja­mų įvai­rių ne­ga­lių, iš­tver­me ir su­ge­bė­ji­mais. Šok­ti, dai­nuo­ti mo­ka ir kal­bė­ti ar vaikš­čio­ti sun­kiai ga­lin­tys li­go­niu­kai. Net­gi ta­po ak­to­riais – pa­ren­gė lė­lių te­at­ro vai­di­ni­mą.

Uk­mer­gės de­ka­nas Gin­tau­tas Ka­ba­šins­kas pa­sa­ko­jo apie pra­si­dė­ju­sio ad­ven­to – džiaugs­min­go Kris­taus gi­mi­mo lau­ki­mo – pras­mę. Tai, pa­sak dva­si­nin­ko, – ypač tin­ka­mas me­tas at­si­gręž­ti į ki­to­kį vi­suo­me­nės na­rį. Pa­dė­da­mi ser­gan­čia­jam, skurs­tan­čia­jam įpras­mi­na­me sa­vo že­miš­ką­jį gy­ve­ni­mą.

Cen­tro ben­druo­me­nę svei­ki­no sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos na­rė Vai­da Mi­ke­ly­tė-Smir­no­va, ROTARY klu­bo na­riai. Kon­cer­tą ste­bė­jo Uk­mer­gė­je vie­šė­ję uk­rai­nie­čiai iš Po­do­lės Ka­me­ne­co mies­to.

Ra­jo­no pe­da­go­gi­nės psi­cho­lo­gi­nės tar­ny­bos di­rek­to­rė Da­lia Glo­de­nie­nė pa­žy­mė­jo, kad šie me­tai pa­skelb­ti Tė­vų me­tais. Anot jos, nie­kas ne­ga­li at­sto­ti ne­įga­lius vai­kus au­gi­nan­čių tė­vų, kaip ir jais be­si­rū­pi­nan­čių pe­da­go­gų, pa­si­au­ko­ji­mo.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų