Parama – užsienyje mirusiųjų artimiesiems

Ša­lies Vy­riau­sy­bė yra iš­lei­du­si nu­ta­ri­mą, ku­riuo re­mian­tis sa­vi­val­dy­bė su­tei­kia fi­nan­si­nę pa­ra­mą už­sie­ny­je mi­ru­sių pi­lie­čių pa­lai­kams par­vež­ti.

Lė­šos mi­ru­sių­jų ar­ti­mie­siems lai­ki­nai yra iš­mo­ka­mos iš sa­vi­val­dy­bės biu­dže­to. Sa­vi­val­dy­bei pa­tei­kus duo­me­nis apie iš­mo­kas, Fi­nan­sų mi­nis­te­ri­ja grąži­na šias lė­šas. Kom­pen­suo­ja­ma pa­pras­tai yra kar­tą per ket­vir­tį.

Pa­gal sa­vi­val­dos įsta­ty­mą apie šių lė­šų pa­nau­do­ji­mą spren­džia ir jas pa­skirs­to ra­jo­no ta­ry­ba.

Šią sa­vai­tę vyk­sian­čia­me ra­jo­no ta­ry­bos po­sė­dy­je sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­ja pa­tei­kė svars­ty­ti spren­di­mo pro­jek­tą dėl šių lė­šų sky­ri­mo.

Ja­me pra­šo­ma ta­ry­bos na­rių lei­di­mo So­cia­li­nės pa­ra­mos sky­riui pa­nau­do­ti 20 tūks­tan­čių 773 li­tus iš ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės biu­dže­te so­cia­li­nei pa­ra­mai mi­ru­sio­jo ar­ti­mie­siems skir­tų asig­na­vi­mų.

Šias lė­šas So­cia­li­nės pa­ra­mos sky­rius kaip pa­ra­mą siū­lo su­teik­ti trims už­sie­ny­je mi­ru­sių as­me­nų ar­ti­mie­siems. Kiek­vie­nam iš jų bū­tų ski­ria­ma apie 7000 li­tų.

Per­nai per vi­sus me­tus Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė še­šiems as­me­nims sky­rė apie 39 tūks­tan­čius li­tų sa­vi­val­dy­bės pi­lie­čių pa­lai­kų par­ve­ži­mui.

Šią pa­ra­mą ga­li gau­ti už­sie­ny­je mi­ru­sių as­me­nų šei­mos, ar­ti­mie­ji tik tuo at­ve­ju, jei jų pa­ja­mos ne­vir­ši­ja 3 vals­ty­bės re­mia­mų pa­ra­mos dy­džių – 1050 li­tų vie­nam šei­mos na­riui.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų