Pateikta 29 milijonų litų pretenzija

UAB ,,E ener­gi­ja“ pa­tei­kė pre­ten­zi­ją Lie­tu­vos vals­ty­bei dėl 29 mln. li­tų nuos­to­lių at­ly­gi­ni­mo dėl sa­vi­val­dy­bės veiks­mų Uk­mer­gės ši­lu­mos ūky­je.

Mi­nist­ro pir­mi­nin­ko Spau­dos tar­ny­bos pra­ne­ši­me skel­bia­ma, kad šie nuos­to­liai ne­va su­si­da­rė dėl to, kad sa­vi­val­dy­bė vie­na­ša­liš­kai nu­trau­kė 2000 m. gruo­džio 20 d. Uk­mer­gės ši­lu­mos ūkio mo­der­ni­za­vi­mo ir res­ti­tu­ci­jos su­tar­tį.

UAB ,,E ener­gi­ja“ va­di­na sa­ve už­sie­nio in­ves­tuo­to­ju, ka­dan­gi vie­nas iš jį kon­tro­liuo­jan­čių ak­ci­nin­kų yra Eu­ro­pos re­konst­ruk­ci­jos ir plėt­ros ban­kas. Jis su­tei­kė pa­sko­lą UAB ,,E ener­gi­ja“ veik­los vys­ty­mui Lie­tu­vo­je, įskai­tant Uk­mer­gės ra­jo­no ši­lu­mos ūkio re­no­va­vi­mą ir mo­der­ni­za­vi­mą.

Pre­ten­zi­ja gau­ta pra­ėju­sią sa­vai­tę. Pra­ne­ši­me skel­bia­ma, kad Vy­riau­sy­bė ne­ke­ti­na pri­si­im­ti at­sa­ko­my­bės dėl sa­vi­val­dy­bės veiks­mų, to­dėl nuos­to­liai tu­rė­tų bū­ti at­ly­gi­na­mi iš sa­vi­val­dy­bės biu­dže­to.

Vy­riau­sy­bės Kri­zių val­dy­mo ko­mi­te­tas dar spa­lio pra­džio­je taip pat yra pa­reiš­kęs, kad at­sa­ko­my­bė už pa­dė­tį Uk­mer­gė­je ten­ka ra­jo­no sa­vi­val­dy­bei. Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bei šių me­tų ba­lan­džio mė­ne­sį vie­na­ša­liš­kai nu­trau­kus su­tar­tį su ši­lu­mos tie­kė­ja UAB „Mies­to ener­gi­ja“, mo­ty­vuo­jant per di­de­lė­mis šių pa­slau­gų kai­no­mis, pra­si­dė­jo teis­mų pro­ce­sas.

Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės Ju­ri­di­nio sky­riaus ve­dė­jas Ri­mas Jur­gi­lai­tis tei­gia, kad ben­dro­vės „E ener­gi­ja“ rei­ka­la­vi­mas Lie­tu­vai ne­tu­ri pa­grin­do. „Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė ši­lu­mos ūkio nuo­mos su­tar­tį su­da­rė su UAB „Ener­gi­jos tau­py­mo cen­tras“ ir UAB „Mies­to ener­gi­ja“, su šio­mis ben­dro­vė­mis dėl šiurkš­čių pa­žei­di­mų su­tar­tis ir bu­vo nu­trauk­ta. Ne­su­pran­ta­ma, ko­kiu pa­grin­du „E ener­gi­ja“ rei­ka­lau­ja, kad jai kaž­kas su­mo­kė­tų kaž­ko­kią su­mą dėl su­tar­ties nu­trau­ki­mo, jei­gu su ta su­tar­ti­mi ji vi­siš­kai ne­su­si­ju­si“, – tvir­ti­na jis.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų