Į po­li­ci­ją krei­pė­si Bu­ge­nių gat­vė­je gy­ve­nan­ti mo­te­ris, pra­šy­da­ma pa­gal­bos dėl smur­tau­jan­čio vy­ro. Pa­sak mo­ters, ne­blai­vus su­tuok­ti­nis na­muo­se ją spar­dė, stum­dė, iš­va­di­no ne­cen­zū­ri­niais žo­džiais. Vi­sa tai vy­ko ma­ža­me­čių vai­kų aki­vaiz­do­je.

Vy­rui A. M. bu­vo nu­sta­ty­tas 2,05 pro­mi­lės gir­tu­mas. Dėl įvy­kio po­li­ci­ja pra­dė­jo iki­teis­mi­nį ty­ri­mą.

Apie pa­tir­tą smur­tą taip pat pra­ne­šė Del­tu­vos se­niū­ni­jo­je At­ko­čių kai­me gy­ve­nan­tis Ž. D. Šeš­ta­die­nį apie 20 va­lan­dą jį su­mu­šė ne­pa­žįs­ta­mas vy­riš­kis. Nu­ken­tė­ju­sy­sis at­si­dū­rė Uk­mer­gės li­go­ni­nės pri­ėmi­mo sky­riu­je. Nu­sta­ty­ta, jog žmo­gui lū­žo šon­kau­lis, su­muš­tas vei­das.

Dar vie­no pra­ne­ši­mo su­lauk­ta dėl in­ci­den­to so­dų ben­dri­jo­je „Duks­ty­nė­lė“. Rug­pjū­čio 9-osios nak­tį V. R. su­mu­šė iš ma­ty­mo pa­žįs­ta­mas jau­nuo­lis.

UŽ inf.

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų