Pažadas įdarbinti – sukčių triukas

As­ta KROGERTIENĖ

Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to at­sto­vė spau­dai

 

Ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te at­lie­ka­mas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas dėl suk­čia­vi­mo. Į po­li­ci­ją krei­pė­si uk­mer­giš­kis 65 me­tų A. S. Jis pa­pa­sa­ko­jo, kad bir­že­lio vi­du­ry­je jam prie na­mų šluo­jant gat­vę bu­vo pri­va­žia­vę du ne­pa­žįs­ta­mi vy­riš­kiai. Jie pa­si­šne­kė­jo, pa­klau­sė, ar ne­no­rė­tų dirb­ti sar­gu, ir su­ta­rę vė­liau su­si­tik­ti nu­va­žia­vo.

Lie­pos 1 d. apie 9 val. vėl at­va­žia­vo tie pa­tys vy­riš­kiai, lie­pė pa­si­im­ti pa­są ir pen­si­nin­ko pa­žy­mė­ji­mą, o tuo­met vi­si kar­tu sė­do į au­to­mo­bi­lį ir iš­va­žia­vo. Uk­mer­giš­kį jie nu­ve­žė į Kau­ną. Pa­ė­mę do­ku­men­tus pa­tys iš­ėjo, o su­grį­žę pa­sa­kė, ne­va jau įdar­bin­tas, do­ku­men­tai „su­tvar­ky­ti“. Tuo­met pa­siū­lė nu­ei­ti kar­tu į par­duo­tu­vę, sa­ky­da­mi, kad no­ri nu­si­pirk­ti te­le­vi­zo­rių, o pen­si­nin­kams par­duo­da­ma pi­giau.

A. S. ir vėl pa­ti­kė­jo suk­čiams do­ku­men­tus ir vi­sur, kur tik bu­vo pra­šo­mas, pa­si­ra­šė. Vy­riš­kiai par­ve­žė A. S. at­gal į Uk­mer­gę, o ki­tą die­ną vėl ap­si­lan­kė pas jį na­muo­se. Šį­syk nu­si­vi­lio­jo pa­tik­lų žmo­gų į par­duo­tu­vę „Jus­ti­ni­ja“. A. S. ir vėl ap­gau­lės bū­du bu­vo pri­vers­tas nu­pirk­ti tiems pa­tiems ne­pa­žįs­ta­miems as­me­nims fil­ma­vi­mo ka­me­rą už 1449 Lt.  Ap­gau­lės dar ne­su­pra­tu­siam A. S. suk­čiai lie­pė lauk­ti prie par­duo­tu­vės. Vy­riš­kis sto­vė­jo 3 va­lan­das, kol ga­lop pa­skam­bi­no žmo­nai. Ne­tru­kus ir pa­aiš­kė­jo, kad jis ta­po suk­čių au­ka.

Po­li­ci­ja pri­me­na gy­ven­to­jams, kad ne­ga­li­ma pa­si­ti­kė­ti ne­pa­žįs­ta­mais ge­ra­da­riais, nes pa­pras­tai ten­ka skau­džiai nu­si­vil­ti, kai pa­aiš­kė­ja, kad tai suk­čiai.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų