Pa­gerb­ti ge­riau­si me­tų spor­ti­nin­kai

 

Me­tų pa­bai­go­je tra­di­ciš­kai iš­ren­ka­mi ir pa­ger­bia­mi ge­riau­si me­tų spor­ti­nin­kai. Ir šie­met į to­kį ren­gi­nį moks­lei­vius su­kvie­tė Uk­mer­gės spor­to cen­tro va­do­vai ir tre­ne­riai.

Vil­ma NEMUNAITIENĖ

Sveikatingumo cen­tre „Si­ner­gi­ja“ vy­ku­sio­je šven­tė­je spor­ti­nin­kus pa­svei­ki­no Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­riaus pa­va­duo­to­jas Ro­lan­das Ja­nic­kas. „Ne­svar­bu, kaip at­ei­ty­je su­si­klos­tys jū­sų gy­ve­ni­mas, ta­čiau spor­ti­nin­kų ke­ly­je įgy­tas at­kak­lu­mas jums tik­rai pa­dės“, – sa­kė jis.

 

 

Ge­riau­si 2009-ųjų me­tų spor­ti­nin­kai.

 

Me­tų spor­ti­nin­ko ti­tu­las šie­met ati­te­ko Uk­mer­gę pa­sau­ly­je gar­si­nan­čiam Žil­vi­nui Li­nar­tui.
Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr.

To­les­nių aukš­tų pa­sie­ki­mų moks­lei­viams lin­kė­jo Švie­ti­mo ir spor­to sky­riaus ve­dė­jo pa­va­duo­to­jas Al­gi­man­tas Ma­tiu­kas. Su­si­rin­ku­siuo­sius svei­ki­no ir Spor­to cen­tro di­rek­to­rius Vy­tau­tas Tut­lys. Jis pa­skel­bė šių me­tų ge­riau­siuo­sius – jau­nių ir jau­nu­čių gru­pės spor­ti­nin­kų de­šim­tu­kus.

V. Tut­lys svei­ki­no ir spor­to klu­bų ge­ne­ra­li­nius rė­mė­jus – AB „Uk­mer­gės ke­liai“, UAB „Uk­mer­gės ver­smė“, svei­ka­tin­gu­mo cen­tro „Si­ner­gi­ja“, UAB „Al­ga“, “Val­do lei­dyk­los” va­do­vus.

Ge­riau­sio 2009-ųjų spor­ti­nin­ko ti­tu­lą šie­met pel­nė im­ty­ni­nin­kas Žil­vi­nas Li­nar­tas.

Bai­gia­ma­ja­me me­tų ren­gi­ny­je pa­gerb­ti ir Uk­mer­gės spor­to klu­bai „Vil­kas“, „Juo­da­sis ri­kis“, „Vi­diš­kiai“, „Vil­kmer­gė“ „Spar­ta­kas“, Uk­mer­gės mo­te­rų krep­ši­nio klu­bas.

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Informacija apie parengtą elektros tinklų teritorijų planą. UAB GG LTU S1 yra parengusi 4999 kW galios saulės elektrinės Sodų g. 1, Šemetiškių k., Deltuvos sen., Ukmergės r. sav. elektros tinklų teritorijų planą. Su planu galima susipažinti plano rengėjo internetiniame puslapyje . Dėl papildomos informacijos kreiptis į UAB GG LTU S1 įgaliotą atstovę Poliną Kuznetsovą, el. p. polina.kuznetsova@greengenius.com

Vilkmerge restoranas

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų