Piketavo dėl šilumos tiekėjo

Ket­vir­ta­die­nį uk­mer­giš­kiai or­ga­ni­za­vo pi­ke­tą, skir­tą pa­lai­ky­ti sa­vi­val­dy­bės spren­di­mą nu­trauk­ti nuo­mos su­tar­tį su ši­lu­mos ope­ra­to­riu­mi. Jis vy­ko sa­vi­val­dy­bei pe­ri­mant val­dy­ti pa­grin­di­nę iš­nuo­mo­tą mies­to ka­ti­li­nę ir ope­ra­to­riaus ad­mi­nist­ra­ci­nes pa­tal­pas.

„Mies­to ener­gi­jai“ – ne, „Uk­mer­gės ši­lu­mai“ – taip“, – skan­da­vo į pi­ke­tą gau­siai su­si­rin­kę dau­giau­siai vy­res­nio am­žiaus uk­mer­giš­kiai.

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Į su­si­rin­ku­siuo­sius krei­pė­si mies­to ben­druo­me­nės pir­mi­nin­kas Ju­lius Ka­zė­nas.

„Ši su­tar­tis at­ne­šė mies­to žmo­nėms mi­li­jo­ni­nę skriau­dą“, – sa­ko vie­nas iš pi­ke­to ini­cia­to­rių, mies­to ben­druo­me­nės ta­ry­bos na­rys Min­dau­gas Ta­mo­šiū­nas. Pa­sak jo, su­tar­tis pa­li­ko lais­vas ran­kas nuo­mi­nin­kui ma­ni­pu­liuo­ti iš sa­vi­val­dy­bės įmo­nių  iš­si­nuo­mo­tu tur­tu, o ke­ti­ni­mai re­no­vuo­ti ši­lu­mos ūkį ir ne­kel­ti kai­nų li­ko ne­įgy­ven­din­ti.

„Bu­vo­me su­si­ti­kę su val­džios at­sto­vais ir ga­vo­me pa­ža­dą, kad ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė nie­ka­da dau­giau ne­iš­nuo­mos pri­va­ti­nin­kams jo­kio Uk­mer­gės ener­ge­ti­kos ob­jek­to, o nu­sta­tant ši­lu­mos kai­nas da­ly­vaus gy­ven­to­jai“, – tei­gia pi­ke­to or­ga­ni­za­to­riai.

Jei pa­ža­do bus ne­si­lai­ko­ma, pi­ke­tuo­ti gy­ven­to­jai pa­si­ry­žę ir prieš sa­vi­val­dy­bę.

UŽ inf.

 

06-11-2_straipsnio_2_nuotr

Pi­ke­to me­tu bu­vo ren­ka­mi pa­ra­šai, pa­lai­kan­tys sa­vi­val­dy­bės spren­di­mą per­im­ti ši­lu­mos ūkį.


06-11-2_straipsnio_3_nuotr


06-11-2_straipsnio_4_nuotr


06-11-2_straipsnio_5_nuotr


Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų