Piktina vežimėlių vairuotojai

Vai­do­tė ŠANTARIENĖ

Uk­mer­gės gat­vė­se ten­ka pa­ma­ty­ti ir ne­įpras­tų vai­ruo­to­jų. Pa­vyz­džiui, va­žiuo­jan­čių­jų ne­di­du­kais elek­tri­niais ve­ži­mė­liais, ap­krau­tais dė­žė­mis ar ki­tais ne­šu­liais. Daž­niau­siai tai – pa­gy­ve­nę as­me­nys, ku­rių el­ge­sys pik­ti­na au­to­mo­bi­lių vai­ruo­to­jus. Pas­ta­rie­ji ste­bi­si, ar ga­li­mas toks kliū­tį pri­me­nan­čių ve­ži­mė­lių eis­mas, kai jų vai­ruo­to­jai ne­pai­so tai­syk­lių ir ke­lia grės­mę ki­tiems eis­mo da­ly­viams.

 

Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to Vie­šo­sios po­li­ci­jos sky­riaus Ke­lių po­li­ci­jos po­sky­rio vir­ši­nin­ko Ne­ri­jaus Bu­tė­no tei­gi­mu, nors at­ro­do keis­to­kai, to­kie eis­mo da­ly­viai nė­ra pa­žei­dė­jai. Kad ir to­kia prie­mo­ne va­ži­nė­jan­ti mo­čiu­tė, ku­rią ke­ly tik­rai yra su­ti­kęs daž­nas mū­sų vai­ruo­to­jas. „Tą jos ve­ži­mė­lį ga­li­ma lai­ky­ti ne­įga­lių­jų ve­ži­mė­liu – tai nė­ra mo­to­ri­nė trans­por­to prie­mo­nė, – sa­ko pa­rei­gū­nas. – Pas mo­čiu­tę yra lie­me­nė, švie­sos prie­tai­sų jai ne­rei­kia, nes va­žiuo­ja švie­siu pa­ros me­tu.“

Vis­gi pa­ta­ria vai­ruo­to­jams la­biau at­kreip­ti dė­me­sį į to­kius eis­mo da­ly­vius, kad iš­veng­tų su­si­dū­ri­mo bei ne­ma­lo­nu­mų. 

Ta­čiau vai­ruo­to­jai ma­nan­tys, jog pa­tys keis­tuo­liai tu­rė­tų la­biau pai­sy­ti sau­gu­mo. Mat mi­nė­tą mo­čiu­tę su jos ne­švie­čian­čia trans­por­to prie­mo­ne su­tin­ka ir tam­siu pa­ros me­tu, o apie tai, kad vai­ruo­to­ja bent ro­dy­tų po­sū­kius, nė­ra nė kal­bos...  

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų