Plėšikai teigė esą pareigūnai

Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to pa­rei­gū­nai su­lai­kė ne­pil­na­me­čius, įta­ria­mus įvyk­džius įžū­lų plė­ši­mą.

Va­sa­rio 18 d. apie 20 val. Uk­mer­gė­je į tri­jų jau­nuo­lių nuo­mo­ja­mą bu­tą, iš­ėmę me­di­nes du­ris su stak­ta, įsi­ver­žė trys ne­pa­žįs­ta­mi vai­ki­nai. Jie su­mu­šė bu­to gy­ven­to­jus A. B., A. P. ir A. L. bei ėmė vis­ką vers­ti, sa­ky­da­mi, kad jie po­li­ci­jos dar­buo­to­jai ir ieš­ko nar­ko­ti­kų, o kra­tos or­de­ris ne­tru­kus bus pri­sta­ty­tas.

Įsi­bro­vė­liai pa­gro­bė te­le­fo­nus „Sam­sung“, „No­kia 3220“, „No­kia 1616“ bei 13 pa­ke­lių ci­ga­re­čių ir iš bu­to pa­si­ša­li­no. Nu­ken­tė­ju­sie­ji apie nu­si­kal­ti­mą pra­ne­šė po­li­ci­jai.

Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to at­sto­vė spau­dai As­ta Kro­ger­tie­nė in­for­ma­vo, kad ki­tą va­ka­rą bu­vo su­lai­ky­ti ir į po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tą pri­sta­ty­ti du įta­ria­mie­ji. Abu jie – še­šio­lik­me­čiai Uk­mer­gės mies­to gy­ven­to­jai. Vie­nam nu­sta­ty­tas 0,34 prom., ki­tam – 1,37 prom. gir­tu­mas. Jau­nuo­liai pa­tal­pin­ti į areš­ti­nę. Tre­čias įta­ria­ma­sis ieš­ko­mas.

Dėl šio įvy­kio po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te at­lie­ka­mas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų