Po komentarų televizijoje – į etikos komisiją

Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos eti­kos ko­mi­si­ja su­lau­kė krei­pi­mo­si dėl ra­jo­no ta­ry­bos na­rio An­driaus Ka­les­ni­ko vie­šo pa­si­sa­ky­mo te­le­vi­zi­jos lai­do­je.

Sau­sio 17 die­ną LNK te­le­vi­zi­jos lai­do­je „Ka­ka­du“ ta­ry­bos na­rys iš­sa­kė min­tis apie VVG pa­ra­mą ra­jo­no me­ro Al­gir­do Ko­pūs­to šei­mai.

Šiuo pa­si­sa­ky­mu pa­pik­tin­ti uk­mer­giš­kiai, ku­riems pri­ta­rė ke­li ta­ry­bos na­riai, krei­pė­si į eti­kos ko­mi­si­ją.

Pra­šo­ma jos ap­svars­ty­ti A. Ka­les­ni­ko el­ge­sį ir im­tis prie­mo­nių, kad to­kie at­ve­jai dau­giau ne­pa­si­kar­to­tų. „Ma­no­me, kad ta­ry­bos na­rys ne­tik­rus fak­tus pri­va­lo vie­šai pa­neig­ti ir ap­si­pra­šy­ti“, – tei­gia­ma eti­kos ser­gė­to­jams ad­re­suo­ta­me raš­te.

Eti­kos ko­mi­si­ja, ku­riai va­do­vau­ja An­ge­lė Jo­ku­by­nie­nė, svars­tys, ar nag­ri­nė­ti šį pa­reiš­ki­mą.

Pas­ta­rą­jį kar­tą ši ko­mi­si­ja bu­vo su­si­rin­ku­si sau­sio, vė­liau – va­sa­rio mė­ne­sį. Vie­nas iš tą­kart svars­ty­tų klau­si­mų – ar ne­si­ker­ta me­ro pri­va­tūs ir vie­šie­ji in­te­re­sai, su­si­ję su per VVG gau­ta ES pa­ra­ma.

Ko­mi­si­ja pa­da­rė iš­va­das, kad gau­ti at­sa­ky­mai iš ati­tin­ka­mų ES lė­šų įsi­sa­vi­ni­mą kon­tro­liuo­jan­čių ins­ti­tu­ci­jų ne­pa­tvir­ti­no fak­to, kad pa­ra­ma gau­ta ne­tei­sė­tai ar pa­žei­džiant įsta­ty­mus.

Nu­tar­ta ne­at­si­ra­dus nau­jiems fak­tams to­les­nių veiks­mų ne­si­im­ti ir ap­si­ri­bo­ti klau­si­mo svars­ty­mu eti­kos ko­mi­si­jos po­sė­dy­je.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų