Po smūgio į namą žuvo žmogus

Šeš­ta­die­nio va­ka­rą skau­di tra­ge­di­ja nu­ti­ko Tau­jė­nuo­se. Ava­ri­jos me­tu čia bu­vo mir­ti­nai su­ža­lo­tas jau­nas žmo­gus. Po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai ra­gi­na at­si­liep­ti įvy­kio liu­di­nin­kus.

Vil­ma NEMUNAITIENĖ

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Po smū­gio į na­mą iš au­to­mo­bi­lio li­ko me­ta­lo krū­va.

Apie 22 val. 30 min. mies­te­lio Užu­gi­rio gat­vė­je Tau­jė­nų se­niū­ni­jos Var­nė­nų kai­mo gy­ven­to­jui 23 me­tų V. Č. pri­klau­san­tis au­to­mo­bi­lis BMW 320 at­si­tren­kė į gat­vės bor­diū­rą, ap­si­ver­tė ir tren­kė­si į me­di­nį na­mą.

Žmo­nes iš su­mai­to­tos trans­por­to prie­mo­nės va­da­vo ug­nia­ge­siai gel­bė­to­jai. Su­ža­lo­tie­ji bu­vo iš­ga­ben­ti į li­go­ni­nę.

BMW ke­lei­viui 21 me­tų Ju­liui Š. nu­sta­ty­tos dau­gy­bi­nės trau­mos. Jau­no žmo­gaus gy­vy­bės me­di­kams iš­gel­bė­ti ne­pa­vy­ko. Anks­ty­vą ry­tą jis li­go­ni­nė­je mi­rė.

Ma­ši­nos sa­vi­nin­kas V. Č., ku­ris, po­li­ci­jos pir­mi­niais duo­me­ni­mis, vai­ra­vo trans­por­to prie­mo­nę, dėl įvai­rių kū­no su­ža­lo­ji­mų gy­do­mas li­go­ni­nės trau­ma­to­lo­gi­jos sky­riu­je.

Ta­čiau kal­ba­ma, kad ma­ši­no­je ne­lai­mės me­tu bu­vo ge­ro­kai dau­giau ke­lei­vių. Tarp jų – ži­no­mų ra­jo­ne žmo­nių vai­kai.

Tau­jė­nų gy­ven­to­jai sa­vait­ga­lį ap­ta­ri­nė­jo skau­džią ne­lai­mę ir svars­tė, ko­dėl ties po­sū­kiu vai­ruo­to­jas ne­su­val­dė ma­ši­nos. Vi­siems mig­lo­ta at­ro­do ir ki­ta svar­bi de­ta­lė: kas vai­ra­vo ka­pu jau­nam žmo­gui ta­pu­sią trans­por­to prie­mo­nę ir ko­dėl bu­vo lėk­ta to­kiu ne­žmo­niš­ku grei­čiu.

Di­de­lių nuos­to­lių pa­ty­rė ir na­mo, į ku­rį at­si­tren­kė au­to­mo­bi­lis, šei­mi­nin­kai.

Pen­si­nin­kai Bro­nis­la­va ir My­ko­las Žė­gai ne­lai­mės me­tu bu­vo sa­vo na­muo­se. Kaip tik to­je vie­to­je, į ku­rią rė­žė­si ma­ši­na, sto­vė­jo na­mo šei­mi­nin­ko lo­va. Žmo­gus jau bu­vo at­si­gu­lęs mie­go­ti. Dūž­tan­tis lan­gas su vi­sais rė­mais bei bal­dai ir daik­tai už­vir­to tie­siog ant gu­lė­ju­sio žmo­gaus.

Šo­ką pa­ty­ręs 78 me­tų pen­si­nin­kas rim­tes­nių su­ža­lo­ji­mų iš­ven­gė – iš­ti­no tik jo ko­jos. Ta­čiau nuo di­de­lio smū­gio se­nas me­di­nis na­mas bu­vo tie­siog iš­ju­din­tas iš vie­tos: ski­lo ka­mi­nas, su­mai­to­ti bal­kiai, pa­ma­tai. Ne­ži­nia, ar iš vi­so pa­sta­tą pa­vyks su­re­mon­tuo­ti.

Į įvy­kio vie­tą iš Uk­mer­gės nak­tį at­sku­bė­ju­si pen­si­nin­kų duk­ra Zi­ta Kvik­lie­nė pa­sa­ko­jo, jog  au­to­mo­bi­lio grei­čio bū­ta mil­ži­niš­ko: iš­vers­tos prie­šais na­mą au­gu­sios tu­jos, obe­lis, se­na aly­va, nu­muš­ti be­to­ni­niai stul­pe­liai, tvo­ra.

Jei ne ­šios kliū­tys, na­mas tik­riau­siai bū­tų tie­siog nu­vers­tas. Įvy­kio liu­di­nin­kai ma­tė, kad su­mai­to­to au­to­mo­bi­lio  grei­čio ma­tuok­lis bu­vo su­sto­jęs ties 180 ki­lo­met­rų per va­lan­dą žy­ma.

Taip pat yra ma­čiu­sių­jų, kaip iš BMW iš kar­to po ne­lai­mės iš­li­po ir pa­bė­go ke­li žmo­nės. Vie­nas iš jų, kad ne­bū­tų at­pa­žin­tas, tuo­jau per­si­ren­gė. Tau­jė­niš­kiai kal­ba, kad vie­nin­te­lė svar­bi prie­žas­tis, ga­lė­ju­si pa­ska­tin­ti žmo­gų pa­bėg­ti iš ne­lai­mės vie­tos, yra ta, kad jis pats sė­dė­jo prie ma­ši­nos vai­ro.

Po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai iki­teis­mi­nio ty­ri­mo me­džia­gos ne­ko­men­tuo­ja ir kvie­čia įvy­kio liu­di­nin­kus pa­skam­bin­ti ty­rė­jai te­le­fo­nu 60417.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų