Policijos šuo surado pradingėlę

Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to pa­rei­gū­nai kar­tu su ke­tur­ko­ju pa­gal­bi­nin­ku ieš­ko­jo iš na­mų ne­ži­no­ma kryp­ti­mi iš­ėju­sios mo­ters.

Pa­gal­bos skam­bu­čio po­li­ci­jos bu­dė­to­jas su­lau­kė ket­vir­ta­die­nį. Pa­skam­bi­nu­si mo­te­ris, gy­ve­nan­ti Del­tu­vos se­niū­ni­jo­je, pra­šė pa­dė­ti su­ras­ti din­gu­sią uoš­vie­nę. 60-me­tės mo­ters el­ge­sys pas­ta­ro­sio­mis die­no­mis na­miš­kiams kė­lė ne­ri­mą, tad jie nuo­lat ją ste­bė­jo.

 

 

Ne­lai­mės die­ną nie­kas iš ar­ti­mų­jų ne­pa­ste­bė­jo, ku­riuo me­tu ir kur link mo­te­ris iš­ėjo. Pir­miau­sia šei­my­nykš­čiai še­šias­de­šimt­me­tę ban­dė su­ras­ti sa­vo jė­go­mis. Ta­čiau pa­bi­jo­ję, kad su­te­mus bus dar sun­kiau, pa­gal­bos krei­pė­si į po­li­ci­ją.

At­vy­kęs po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to ki­no­lo­gas su dre­suo­tu šu­ni­mi Gro­du pir­miau­sia su­ra­do pėd­sa­kus ir ėmė jais sek­ti. Su­ra­dus din­gu­sio­sios pal­tą, bu­vo aiš­ku, kad pa­si­rink­ta tei­sin­ga kryp­tis.

Maž­daug už pus­an­tro ki­lo­met­ro nuo na­mų, pa­miš­kė­je, pa­rei­gū­nas pa­ste­bė­jo pra­din­gė­lę. Tik pa­lai­di­nę dė­vin­čią, su­ša­lu­sią mo­te­rį pa­rei­gū­nas pa­ly­dė­jo į na­mus. Bu­vo iš­kvies­ta grei­to­ji me­di­ci­ni­nė pa­gal­ba, o mo­te­ris pa­ti­kė­ta me­di­kų glo­bai.

PK inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Informacija apie parengtą elektros tinklų teritorijų planą. UAB GG LTU S1 yra parengusi 4999 kW galios saulės elektrinės Sodų g. 1, Šemetiškių k., Deltuvos sen., Ukmergės r. sav. elektros tinklų teritorijų planą. Su planu galima susipažinti plano rengėjo internetiniame puslapyje . Dėl papildomos informacijos kreiptis į UAB GG LTU S1 įgaliotą atstovę Poliną Kuznetsovą, el. p. polina.kuznetsova@greengenius.com

Vilkmerge restoranas

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų