Pra­ėju­sie­ji bu­vo sun­kūs, bet vai­sin­gi

 

Vil­ma NEMUNAITIENĖ

Ypač di­de­liu pra­ėju­sių me­tų gims­ta­mu­mu džiau­gia­si Uk­mer­gės li­go­ni­nės Aku­še­ri­jos sky­riaus me­di­kai. Per­nai čia gi­mė 373 nau­ja­gi­miai. Pa­čiais liūd­niau­siais me­tais sky­riu­je pa­sau­lį iš­vy­do vos 223 vai­ke­liai.

 

 

Li­na Dol­go­vie­nė (kai­rė­je) ir Dai­va Jast­rems­kie­nė gim­dė be­veik kar­tu, ta­čiau jų duk­re­lių gi­mi­mo me­tai ski­ria­si...
Gedimino Nemunaičio nuotr.

Nau­juo­sius me­tus Aku­še­ri­jos sky­riu­je me­di­kų glo­bo­je pa­si­ti­ko vie­na gim­dy­vė ir vie­nas vai­ke­lis – uk­mer­giš­kė Li­na Dol­go­vie­nė ir var­do kol kas ne­tu­rin­ti jos duk­ry­tė.

Ma­mai tai – tre­čias vai­ke­lis. Sū­nų ir duk­rą au­gi­nan­ti mo­te­ris sa­kė Nau­jų­jų su­tik­ti li­go­ni­nė­je ne­pla­na­vu­si – gim­dy­ti tu­rė­ju­si per Ka­lė­das. Pas­ku­ti­nė pra­ėju­sių me­tų ma­žy­lė gi­mė apie 16 va­lan­dą. Ji svė­rė 4 ki­log­ra­mus ir 10 gra­mų. Da­bar jau tri­jų vai­ku­čių ma­my­tė juo­kia­si, kad vy­ras į gim­dy­mą ne­su­spė­jo. Rei­ka­lai klos­tė­si taip stai­ga, kad at­sku­bė­jęs su­tuok­ti­nis gim­dyk­lo­je ra­do ne tik sa­vo žmo­ną, bet ir duk­rą.

Pir­ma­sis 2010-ųjų kū­di­kis, ku­rį pri­ėmė Aku­še­ri­jos sky­riaus me­di­kai, – taip pat mer­gai­tė, ta­čiau ne uk­mer­giš­kė, o šir­vin­tiš­kė. Šir­vin­tų ra­jo­ne gy­ve­nan­čiai Dai­vai Jast­rems­kie­nei tai – penk­tas vai­ke­lis.

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų