Pre­ky­bi­nin­kams pa­trauk­liau­sios Duks­ty­nos ka­pi­nės

 

Vi­sų šven­tų­jų die­ną ir per Vė­li­nes pre­ky­ba gė­lė­mis, puokš­tė­mis bei žva­kė­mis vyks ne tik nuo­la­ti­nės pre­ky­bos vie­to­se, bet ir prie ka­pi­nių. Pre­ky­bi­nin­kams pa­trauk­liau­sios pa­si­ro­dė Duks­ty­nos ka­pi­nės – lei­di­mai pre­kiau­ti gė­lė­mis iš­duo­ti tik prie jų.

Li­gi­ta JUODVALKIENĖ

Uk­mer­gė­je yra tre­jos ka­pi­nės, ša­lia ku­rių ga­li­ma lai­ki­na pre­ky­ba gė­lė­mis, – Duks­ty­nos, Vaiž­gan­to ir Pa­ši­lės. Lei­di­mai pre­ky­bai prie jų iš­duo­da­mi nuo spa­lio vi­du­rio. Uk­mer­gės mies­to se­niū­nas Sta­sys Jac­kū­nas sa­kė, kad iki tre­čia­die­nio no­rin­čių­jų pre­kiau­ti at­si­ra­do tik prie Duks­ty­nos ka­pi­nių. Pre­kiau­ti Vi­sų šven­tų­jų bei Vė­li­nių die­no­mis lei­di­mai iš­duo­ti sep­ty­niems as­me­nims. „Aikš­te­lė prie Duks­ty­nos ka­pi­nių di­de­lė, ge­rai su­re­mon­tuo­ta. Vie­tos tik­rai ne­pri­trūks – tilp­tų kad ir šim­tas pre­kei­vių. Lei­di­mų skai­čiaus ne­ri­bo­ja­me“, - sa­ko se­niū­nas. Lei­di­mo kai­na – 10 li­tų už pa­rą.

 

 

Žva­ke­lių ga­li­ma nu­si­pirk­ti ne tik par­duo­tu­vė­se, bet ir ša­lia ka­pi­nių.
Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr.

Pre­kiau­ti prie Vaiž­gan­to bei Pa­ši­lės ka­pi­nių no­rin­čių­jų ne­at­si­ra­do.

S. Jac­kū­nas sa­ko, kad vi­si įsi­gi­ju­sie­ji lei­di­mus yra per­spė­ti, kad pa­si­bai­gus pre­ky­bai su­si­tvar­ky­tų pre­ky­vie­tę, ne­pa­lik­tų šiukš­lių.

Pre­ky­ba gė­lė­mis prie ka­pi­nių vyks­ta ne tik prieš Vė­li­nes. Iš vi­so nuo me­tų pra­džios iš­duo­ta ke­tu­rio­li­ka to­kių lei­di­mų. Dau­giau­sia pa­gei­da­vi­mų bū­na prieš Mo­ti­nos bei Vi­sų Ššven­tų­jų die­nas. Per­nai pre­kiau­ti gė­lė­mis prie ka­pi­nių no­rė­jo kur kas ma­žiau. Bu­vo įspė­ti ir ke­li „zui­kiai“, pre­kiau­jan­tys be lei­di­mų.

Se­niū­nas sa­ko, kad prieš Vė­li­nes – dar­by­me­tis ne tik gė­li­nin­kams, bet ir pa­tiems se­niū­ni­jos dar­buo­to­jams: “Prie vi­sų tri­jų mies­to ka­pi­nių at­vež­ta smė­lio. Prie Pa­ši­lės ka­pi­nių iš­vers­ta dvi, prie Vaiž­gan­to – ke­tu­rios to­nos smė­lio. Dau­giau­sia at­ve­žė­me prie Duks­ty­nos ka­pi­nių – net de­šimt to­nų.“

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų