Projektas apie šilumą

Li­na SUKACKIENĖ

Įdo­mu, kad Lie­tu­vos žur­na­lis­tų są­jun­ga pa­skel­bė pro­jek­tą apie Uk­mer­gės ši­lu­mą. Smal­su, kaip tas ty­ri­mas bus at­lik­tas, ta­čiau aiš­ku, kaip gy­ve­na uk­mer­giš­kiai, kaip ir už kiek jie šil­do sa­vo būs­tus.

Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė pir­mo­ji ša­ly­je nu­trau­kė nuo­mos su­tar­tį su ši­lu­mos ūkio nuo­mi­nin­ku. Pir­mo­ji ir vie­nin­te­lė iki šiol gy­ve­na eks­tre­ma­lio­mis są­ly­go­mis.

 

Tu­rė­da­mi to­kią tie­są ir gy­ven­da­mi re­a­ly­bė­je ban­dy­ki­me pa­svars­ty­ti apie at­ei­tį. Tai pats ge­riau­sias lai­kas, ka­dan­gi bai­gė­si kū­re­ni­mo se­zo­nas...

Pa­skel­bus res­pub­li­kos sa­vi­val­dy­bių sko­li­ni­mo­si rei­tin­gus, mes esa­me ga­le. Ga­li­my­bės šio­je sri­ty­je jau iš­sem­tos. Kas švie­saus ir ge­ro lau­kia kiek­vie­no uk­mer­giš­kio?

La­bai sim­bo­liš­kai kvie­čia ren­gė­jai į Mies­to šven­tę – su ža­din­tu­vu. Pui­kiai iš­mąs­ty­ta: rei­kia la­bai įky­riai ir įsak­miai skam­ban­čio ža­din­tu­vo tiems, kas dė­lio­ja mums vi­siems ryt­die­nos per­spek­ty­vą. Jau ap­snū­du­siems ar ki­taip pa­var­gu­siems rei­kia ei­ti pail­sė­ti. Idė­jų ba­das ir pro­fe­sio­na­lų trū­ku­mas – aiš­kus.

Vė­luo­jan­tis pa­va­sa­ris, vis dar sle­pian­tis ža­lu­mą ir pir­muo­sius žie­dus, ver­čia bur­ti at­ei­tį. Ži­nant, kad ši­lu­mos by­los gu­li teis­muo­se, ji nė­ra la­bai švie­si.

Kas mū­sų vi­sų lau­kia ši­lu­mos ir nedarbo sri­ty­je?

Vi­sų pir­ma – šil­ta va­sa­ra. O va­sa­rą sprę­sis pro­ble­mos. Tei­sin­gai ir su pa­sek­mė­mis.

Teis­mo spren­di­mus vyk­dy­ti rei­kės. Nedarbas ne­ma­žė­ja. Vie­šų­jų dar­bų pro­gra­ma pa­ju­di­na da­lį il­ga­lai­kių be­dar­bių – ir ge­rų dar­buo­to­jų, ir ge­ro­kai pa­šal­pų pa­ga­din­tų žmo­nių.

Nau­jų dar­bo vie­tų mies­te nė­ra. O pa­šal­pų sis­te­ma jau pra­dė­ta re­for­muo­ti il­ga­lai­kių ga­vė­jų ne­nau­dai.

Lie­ka lauk­ti žur­na­lis­tų ty­ri­mo re­zul­ta­tų.

O gal nu­švis Uk­mer­gė­je šiau­rės pa­švais­tė?

{jcomments off}

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų